Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az életemet hogyan tehetném...

Az életemet hogyan tehetném jobbá ha az osztálytársaim közül nem látok egyet sem akivel barátkozhatnák? 17/F

Figyelt kérdés

maximum a lányok azok akikkel jobb kapcsolatba(baráti) válhatnák , az meg számomra fura ,hogy "csak lányokkal barátkozik"


mondok egy példát ,megkérdezek egy csávót hogy ,de az nem azt jelenti hogy.....a válasz "nem b*zmeg"

annyira bánt ,már rájöttem hogy az életemet nem az iskolai óráknak kell meghatározniuk, mert akkor egyre betegebb leszek...:( ,de ez így akkor sem állapot


2011. jan. 3. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik, hogy kissé lányos, és túlérzékeny típus vagy. Szerintem próbálkozz meg haverkodni a fiú osztálytársaiddal is, mert így azt hihetik rólad, hogy meleg vagy.
2011. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

jah ,néhányszor lealacsonyodom a szintjükre idegesítem a tanárt ahogy ők szeretik ,jobban érzem magam


de suli után meg olyan bűntudatosan


a utolsónak: köszi ,nem vagyok meleg és nem is gondolják ezt rólam:)

2011. jan. 4. 18:18
 13/19 anonim válasza:
30%
hamarosan arra is rájössz hogy b_u_z_i vagy... ne aggódj.. nyugi ;)
2011. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

20:55 köszönöm a választ

sajnos nem ismersz ezért mondod ezt;)

2011. jan. 5. 14:05
 15/19 anonim ***** válasza:

13:39 vagyok.


Komolyan mondtam, hogy szokj hozzá, mert senki sem fog megérteni. Engem sem értettek meg soha, próbáltam én is beilleszkedni közéjük, hogy elmentem velük padokat rongálni meg ilyenek, de a lelkiismeretem mindig közbe szólt, így ki lettem utálva. Te ne utáld őket ilyenekért. Fogadd el, hogy ők ilyenek, még akkor is ha nem fogadnak el Téged. A lényeg, hogy Te igen is maradj ember, ismerkedni lehet neten is meg egyéb helyeken. Járj el sportolni ahogy írták, meg sétálni parkokba, ilyesmi helyekre...

2011. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszi a tippet:)
2011. jan. 5. 17:32
 17/19 anonim válasza:
sehogy bazzmeg
2011. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Egyszer én is jártam hasonló cipőben. Rossz érzés volt üldögélni a teremben haverok nélkül. A csajokkal előtte nem haverkodtam, srácok közül 1 klikkel, akikkel összevesztem, ergo egyedül maradtam. Na nem ez a lényeg, hanem az: hogy oldottam meg. Vhogy egyszer beültem 1 srác mellé vmelyik órán és ottmaradtam, előtte sem voltunk rosszban, aztán szép lassan, fél év alatt, jóba lettünk. A haverjai a haverjaim lettek, mi lettünk egy új klikk, minden jobb lett. A csajokról annyit: vhogy közel kerültem egy lányhoz, beszélgettünk, megismertem. Előtte is jó véleményem volt már róla, de kezdett nagyon jó lenni. Aztán beleszerettem és összejöttünk. Azóta eltelt majdnem 3 év, az akkor szerzett barátaimmal egyetemen is tartjuk a kapcsolatot, a lánnyal pedig együtt vagyunk, azóta is:)

Csináld meg a szerencsédet!

Szerencsém is volt, mert kulturált, jó iskolába jártam, találtam rendes srácokat akikkel lehetett haverkodni. Pedig én aztán nem vagyok egy nyitott típus, nagyon nem. Arra az esetre, hogy egy rakás barom az osztályodba járó srác, és mint pl 1 fenti esetben, padokat rongálnak és kiutálnak mert nem mész velük... én nem mennék, ilyen barát nekem nem kéne. Az hogy érzékeny valaki, az nem mindig rossz. Az, hogy a szebb lányokkal nem úgy beszélsz, mint a csúnyákkal, mert akarsz is tőlük vmit, azzal mi a baj? Ha sikerül összehoznod vele egy jó kapcsolatot, többé nem leszel egyedül az iskolában, és az életed szebb lesz és tartalmasabb.

Ajánlom még az olvasást, és hogy tanulj meg helyesen írni. Az iskolapadban eltöltött fél nap igenis befolyásolja az egész napod, beteg azért ne legyél miatta. Ezt kerüld el új kapcsolatokkal, és tartalmas időtöltéssel, az iskolán kívül.

2011. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

És még annyit: nagyon nem ajánlom, hogy megtanulj színészkedni e miatt. Nő adhatta ezt a tippet egy előbbi válaszban, mert náluk -a saját női kapcsolataikban-, sokkal több minden épül egy-egy lány hírére, nevére, megítélésére mint nálunk, ezért igyekeznek egymás kegyében járni, vagy legalábbis nem ártani egymásnak nyíltan, hogy a másik (főleg ha ismertebb és kedveltebb e másik női körökben) ne keltse rossz hírüket.

Ha színészkedéssel próbálkozol, le fogják venni a srácok, és utolsó kis senki leszel, akit lenéznek, és jogosan. Azok alá gyűröd magad így, akikkel lehet azért nem érted meg magad, mert lehet jobb vagy náluk(lélekben). Nőknél ez egyáltalán nem így van.

Nemtom miért nem érted meg magad a srácokkal, ha annyi, hogy érzékenyebb vagy a durva szavakra és nem viseled a trágárságot, akkor vagy peched van, hogy olyan környezetbe kerültél, ahol ilyenek vesznek körül, vagy magadnak köszönheted(nem tanultál, szar suliba kerültél, stb), vagy mindkettő. Nekem szúrja a szemem, hogy ha vki már ilyen érzékeny, miért nem tud leírni helyesen egy magyar mondatot, na mindegy.

Én azt tanácsolom, hogy őrizd meg magadat(ne rontsd el magad a kedvükért), amit kell azt fejleszd magadon(írás), és ha a tesóid is ilyenek, beszélgessetek ezekről a dolgokról, együtt.

2011. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!