Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan változtassam meg az...

Hogyan változtassam meg az érzéseimet ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy pozitív érzésekre és gondolatokra pozitív választ kap az ember, pozitív élményeket, negatívokra pedig negatívat. Például, ha nincs senkid és látsz egy szerelmes párt, nem azt kellene érezni és gondolni, hogy "de rossz, hogy én meg egyedül vagyok", hanem mondjuk, hogy "milyen szép pár" vagy valami pozitívat. Na, ez nem megy nekem, ilyenkor csak rossz érzéseim vannak. Lehet ezen valahogy változtatni?
2011. jan. 11. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ne hidd el ezt, ez egy baromság ez az elmélet. Persze legyél pozitív, mert az jó, egészségügyileg, meg morál, önbizalom, munkakedv szempontjából is, de semmiféle bevonzás nem létezik.
2011. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor működik, ha elhiszed. Ha elhiszed, hogy így van, vagyis hiszel benne, akkor megnő az önbizalmad, és ettől leszel "szerencsésebb".
2011. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülyén hangzik, de nekem úgy sikerült pozitívabb gondolkodást magamra erőltetni, hogy kötöttem magammal egy szerzősét.

A szerződés valahogy így nézett ki: Én, Gipsz Jakab, ezen szerződés értelmében azonnali hatállyal felhagyok a múlton való rágódással, valamint nem leszek a saját ellenségem.

... meg még amin változtatni akartam azt beleírtam, a végén dátum aláírás.


És ez nálam tök bevált, mert amint feltünik, hogy megint rágódok, akkor eszembe jutott, hogy "hé, te majom, hát szerződésünk van!", nevetek egyet és hasznosabb elfoglaltság után nézek.

Próbálj megfogalmazni valami ilyet. Benne lehet valami ilyesmi pl. "amikor meglátok egy szerelmes párt akkor a saját jövőbeli beteljesült kapcsolatomat látom bennük, és ezért örülök nekik, és magamnak is."

2011. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
uccsónak igaza van hülyén hangzik de tetszik nagyon az ötlet.ott a pont:d
2011. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,manapság már sokan élnek a vonzás törvénye szerint,s sokaknak be is jön a dolog.Mindig olyan dolgok történnek velük amit szeretnének,hogy történjen,nem pedig az amit nem szeretnének.Azt ki is törlik a fejükből amit nem szeretnének,hogy megtörénjen velük,s csak arra az egy dologra koncentrálnak,amit igazán akarnak.
2011. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!