Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ilyenkor hogyan kell működtetn...

Ilyenkor hogyan kell működtetni a Titkot? Vagy az agykontrollt?

Figyelt kérdés

Szóval a pozitív gondolkodást...

Szeretnénk kertes házba költözni, de egyenlőre még nincs rá sok lehetőségünk. A mostani lakást még újítgassuk? És rendezkedjünk be még x évre... (már 4 éve élünk itt) Vagy hagyjuk és koncentráljunk a kertes házra?

Apróbb dolgokban tudom használni a pozitív gondolkodást, de ez valahogy nagy volumenű... Vagy csak a türelmünk fogytán. :(

Köszönöm előre is az érdemleges hozzászólásokat!!!


2011. jan. 13. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék ebben hinni, olvastam a titkot, meg egy pár másik könyvet a pozitív gondolkodásról. Sajnos nekem még nem sikerült valóra váltanom az álmom, lehet hogy valamit rosszul csinálok. :) De nem adom fel. Már 8 éve lakunk albérletben, nekem is a vágyam egy saját kertes ház. Legutoljára csináltam egy nem is tudom hogy mondjam magyarul, talán álom tábla a legmegfelelőbb erre, mivel külföldön élünk és angolul olvastam a titkot. Szóval A 3-as lapra ráragasztottam azoknak a dolgoknak a képeit, amit nagyon szeretnék, van rajta kertes ház, egy fehér porsche chayenne, egy tévés jakuzzi és egy los angelesbe szóló repülőjegy is. :)Ezt kiragasztottam a fürdőbe a wc-vel szemben, ott jól tudok koncentrálni.
2011. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pozitív gondolkodást nem "dolgokra kell használni".. Az egy életfelfogás, nem olyan, hogy ha valami van, leveszed a polcról, aztán ha már nem kell visszateszed...
2011. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És hozzátenném, hogy önmagában a pozitív gondolkodás sok mindenre nem jó, nézegethetitek a Porschét, meg a kertes házat, de cselekvés nélkül nem fog csak úgy az öletekbe hullani.

Pozitív gondolkodás + józan ész - átgondolni a mostani helyzeteteket, hogy mit kellene csinálni (olyasmikre hogy de mi lesz ha nem válik be, nem gondolni), és cselekedni. Szvsz ennyi a titok. Olyan nincs, hogy ha valaki valamit tényleg akar és tesz is érte, ne jöjjön össze.

2011. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké. Úgy gondolom reálisan gondolkozom. És pozitívan. :) Nade most lakásfelújítsunk vagy a vágyott kertes házat vizualizáljuk?

Oké, nem tárgyakban gondolkozunk. De minden embernek megjelennek a vágyai tárgyak formájában is. Nem?

Látványtáblát már én is csináltam. :) (Nem termékekkel van tele.)

2011. jan. 15. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:

nem kell ehhez semmiféle hókuszpókusz, csak egy lakáselőtakarékossági számla.

a jelenlegi lakásra meg természetesen ugyancsak pénzt és idő kell szánnod, hiszen meg szeretnéd őrizni az állapotát, hogy mikor eladásra kínálod ne egy lepukkant lakást lásson a vevő, összemaszatolt és fakó festéssel, csöpögő csappal, lepergett csempével. azonban ha belátható időn belül akarsz költözni, már nem kell olyan nagy volumenű beruházásokba fogni, mint bútor vagy járólap csere, mert nagy valószínűséggel a vevő ki fogja cserélni olyanra, ami neki tetszik.

2011. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lépésekben leírom (két alkalommal az egyiket - amit jobban szeretnél, egy alkalommal a másikat)

*Csukd be a szemed

*Koncentrálj a hasi légzésre

*kezdd a fejed tetejétől a lazítást(minden testrészedre külön külön koncentrálsz, ha nincs ellazulva akkor sugározz neki szeretetet)

*Ezután képzeld el az új házad, hogy most a pároddal házkörüli munkát végeztek, locsoltok, gyereket neveltek az új házban, de mégerősebb a Vonzás, ha a pároddal egyszerre csináljátok.

-Érdemes előtte megbeszélni a ház tulajdonságait, hogy könnyen megszülessen a dolog. Az élménykebe add az érzéseid, és éld át azt teljes szívvel.

:)

2011. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! :)

Képzeljétek azóta befutott egy olyan lehetőség, hogy komoly ház-néző projektben tartunk már!!! :)

2011. febr. 14. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!