Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy kezdem el az agykontrollt?

Hogy kezdem el az agykontrollt?

Figyelt kérdés

Mindenfélére kíváncsi vagyok, ami a kezdéshez kell.

Szimpatikus, azonban még nem ismerem eléggé, nem tudom, hogy kezdjem...

Mit olvassak pl. először?


L19


2011. júl. 29. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
José Silva Agykontroll című könyvét javaslom.
2011. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Tanfolyamon mindent megtanulsz. Először drágának tűnik, de hidd el, megéri. Szerintem. Idén végeztem el Szegeden, csodálatos dolog. A végén mindenkinek a szeme könnyes volt... :) Domján László volt az oktató, nagyon jól csinálja.

Ha olvasni szeretnél róla, vagy más infókat megtudni, akkor az agykontroll.hu-n keress, ha más infókat szeretnél tudni, hogy mi történt a tanfolyamon, miket tanultunk, milyen módon, akkor engem is kérdezhetsz. privát e-mailben. Fiatal vagyok, hivatalosan nekem nem is ajánlották ezt a tanfolyamot, de nem bántam meg.

13/F

2011. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Joseph Murphy: A tudatalattid csodálatos hatalma

Neten is fent van sok helyen, valamikor régebben találkoztam vele. Én ezzel a könyvvel kezdtem, hidd el nekem ez a legjobb, legtökéletesebb! Jó a titok is (sőt olvasd el azt is mindenképp) de nálam az előbb említett könyv visz mindent. Amúgy a titoknak van egy filmje is, az is fent van neten, meg tudod nézni. Jó nagyon, és sok hitet ad.

2011. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem ne azzal a könyvvel kezdd amit az első javasolt, túl tárgyilagos.Először hitre van szükséged, bele kell látnod, hogy működik ez az egész. Utána pedig jöhetnek a különböző módszerek az agykontrollos könyvek segítségével. :)
2011. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!