Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az agykontroll-tanfolyamon...

Az agykontroll-tanfolyamon tanult "Szavak ereje" módszer segítségével megnőhet a népszerűségem és a "Belső mozizással" megtalálhatom az igazit?

Figyelt kérdés
Köszi a normális válaszolóknak, a bunkókra meg nem vagyok kíváncsi :)
2010. ápr. 2. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért akarod agykontrollal csinálni? Őszintén? Nem,nem nőhet meg puszta agykonrtollal. (max az önbizalmad ha nincs elég) Először is mélyen magadba kell nézned,hogy miért nem vagy népszerű és mit nem szeretnek benned az emberek. Ezen változtatnod kell,és akkor szép lassan rájönnek,hogy nem is vagy olyan lelketlen/magánakvaló/bunkó/félénk/társaságkerülő/gonosz/szorongó/mogorva/önző/negatív/pesszimista/tapintatlan/stbstbstb (ez nem a te jellemzésed,fogalmam nincs,hogy milyen vagy,ezek csak lehetséges példák) mint amilyennek ők gondoltak eddig. Vagy a másik lehetőség,hogy rossz helyen próbálkozol (mert pl egy 40éves teletetovált metalosmotoros ne akarja,hogy népszerű legyen a diszkós rózsaszínfehérben járó cicafiúk között,hanem keresse meg a saját társaságát és ott mindenki szeretni fogja [tudom,van kivétel de kb 0,1% az esélye])

Az igazit meg ne keresd...ha keresed,nem fogod megtalálni..ha nem keresed,jönni fog magától..csak a megfelelő időpontot kell kivárni.

Ez az én véleményem,nem kell megfogadni,de eddig mindig bejött.

(aki azzal akar jönni h micsoda szentségtörés,h fikázom itt az agykontrollt,annak mondanám h 3 tanfolyamot végeztem el,úgyh tudom miről beszélek)

2010. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. ápr. 10. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!