Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » En 23 eves F. vagyok es...

En 23 eves F. vagyok es panikbeteg. Szeretnek menni az Agykontroll tanfolyamra, csak azt szeretnem kerdezni hogy aki volt mar a tanfolyamon, hogy milyen volt ott es hogy segitett e?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 01:29
 1/6 anonim válasza:
15%

A lehető legrosszabb irányba fordultál. Az agykontroll nevű valami nem más, mint a szcientológia "egyház" része. Céljuk, hogy anyagi javaidból kiforgassanak, a gyógyulásod nem segítik.

Orvosra és türelmes, segítőkész hozzátartozókra van szükséged.

2009. dec. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha ki akarod próbálni akkor válaszd a könyveket, ingyen letölthető netről is pár helyen. Ha nem segít legalább olvastál egy jót...
2009. dec. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat
2009. dec. 21. 15:23
 4/6 anonim válasza:
83%
Első válaszoló hülye vagy! A szcientológia egy szaros szekta, az agykontroll eredményeit max. használják, de tőlük teljesen független.
2009. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jutottál valamire?
2010. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

pszichológus(vagy nem tudom melyik az, az orvos fajta aki normális emberekkel foglalkozik)?

bár az agykontrollal is tehetsz egy próbát, hátha segít :)

2010. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!