Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Voltál már agykontroll-tanfoly...

Voltál már agykontroll-tanfolyamon vagy tanuláskontroll-tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Ha igen,tudtad hasznosítani az ott tanultakat?
2009. nov. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Végeztem Agykontrollt jó pár éve. Sokszor tudtam már hasznosítani, de ami a legnagyobb gondom, abban nem tudott segíteni: nem vagyok szorgalmas, de szeretnék az lenni, viszont ahhoz szorgalmasan kellene gyakorolnom :)
2009. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%

Szia!

Én voltam agykontroll-tanfolyamon. 4 napos kurzus.

Igazság szerint én azt vettem le az egészből, hogy komoly "hitet-táplálokkal" találkoztam.

A lényeg hogy higgyél magadban és akkor eléred amit megálmodtál.

Én 12 kg-ot adtam le a tanfolyam után. Segített benne, de hozzátartozik hogy egy fájó szakításból is erőt merítettem. Másra nem hasznosítottam.

Bár tény, volt ami felkeltette az érdeklődésemet a 4 nap alatt. Pl.: Hogy az agy milyen fejleszthető (memória)

Hidj és bízva bízz! F23

2009. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem vettem részt ilyesmin. Kinőttem én már az ilyesmiből.
2009. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Kinőttél? Ezek szerint a csak gyerekek (mivel kinőhető) álma egy agykontroll tanfolyam, persze az űrhajózás, és a rendőrautó után...


Te okos...

2009. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Jobban fogalmazok. Nem hiszem már a mesékben.


Te okos.



Miért van az, hogy minden agykontrollos ilyen véresszájú?

2009. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Túl sok sztereotípiát táplálsz az emberek iránt. Én nem vagyok "agykontrollos', csak szimplán utálom az idiótákat!


Te hegylánc...

2009. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltam és nagyon bevált! Olyan dolgokat sikerült elérnem, ami reménytelennek látszott! De nem csodaszer, ha pl. van egy kutyád, de nem foglalkozol vele, nem tanítod, csak rendszeresen agykontrollozol, hogy jól nevelt legyen, nem sok eredménye lesz, de ha foglalkozol vele hozzáértő módon, akkor az agykontroll sokat segít abban, hogy gyorsabban érjed el vele a céljaidat.
2009. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!