Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Testen kivuli elmeny/asztralut...

Testen kivuli elmeny/asztralutazas? Miert pont en?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok,kb 3 eve kezdodott,nem rendszeres,vannak olyan idoszakok,amikor surubben,van amikor honapokig egyszer sem tortenik meg. Minek a fuggvenye ez? egyszer csak arra kelek,hogy nem tudok megmozdulni,de mindent erzekelek korulottem,teljesen nem sikerul kilepni a testembol,csak felig,de mindig nagy felelem lesz urra rajtam,mert nem tudom iranyitani ezt az egeszet es alig birok felebredni. Mge kene tanulnom nyugodtnak maradni es valahogy iranyitani ezt az egeszet? hogyan? van aki mar nem fel tole?
2011. ápr. 19. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudni, minek a függvénye, az élmény gyakorisága, de az igaz, hogy tizen éves kortól a harmincas évek elejéig a leggyakoribb.Azután ritkul.Persze vannak szerencsésebbek, akik ezután is képesek rá.

Ha megtanulod leküzdeni a félelmed, ami egyébként teljesen alaptalan, akkor könnyebben fog menni a kilépés.Irányítani a gondolataiddal tudod.De vigyázni kell arra, mire gondolsz ilyenkor, mert könnyen odateremthetünk bármit az asztrál síkra,amiről azt hiszed majd, hogy valódi.Tehát ne vizuálisan képzeld el a célodat kilépéskor, hanem inkább egyszerű gondolati parancsokkal próbálkozz.

2011. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...És érzelmileg is igyekezz semleges maradni, mert, ha például félsz, akkor könnyen kivetitheted saját félelmed tárgyát.Ilyenkor van az, hogy az ember gonoszt érzékel, meg "szörnyet" lát.
2011. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem alvásparalízis?
2011. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem,en nem halucinalok kozben..
2011. ápr. 19. 17:15
 5/5 anonim válasza:
Én ugyanígy voltam, és utánanéztem és én is az alvásparalízist találtam. Viszont láttam én is valamit és a paralízis arra nem magyarázat.
2011. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!