Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy testen...

Mit jelent az hogy testen kívüli élmény?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 20:40
 1/10 anonim válasza:
az, hogy kiléptél a testedből és pl alakokat láttál, vagy furcsa hangokat hallottál.
2011. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy alvás közben kilépsz a testedből és lélekként kóborolsz. Esetleg találkozhatsz más lelkekkel is miközben nem vagy a testedben.
2011. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ez csak véletlen, vagy van valami oka is ha ez megtörténik?
2011. szept. 3. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában véletlen, de fejleszteni is tudod ha erősen ki akarsz lépni alvás közben.
2011. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
alvásparalízisnek hívják. így már rátudsz keresni google-n.:)
2011. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
nemi vágy, gerjedelem
2011. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Főleg tudatmódosító szernél ( LSD, Pszichoaktív gomba )-nél/nál tapasztalhatod meg, kilépsz a testedtől és az elméd az külön van, kívülről látod magad, kívülről szemléled a dolgokat és hirtelen megértesz mindent, eggyé válsz az univerzummal.
2011. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tudatmódosító szereknek találnának egy kártékonytalan formáját, nem csak a rossz drogosok kapkodnának érte. Minden ember egy álmodozó, a vérükben van.
2011. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most sem így van, sőt lsd, gombának nem találtak mutatták még ki semmi mellékhatását és függőséget sem okoz. Persze kell egy bizonyos értelmi szint hozzá, hogy ne legyen probléma.
2011. szept. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem 2 éve volt egy autóbalesetem, ahol az autó 3szor pördült meg,az első kettőnél leforgott előttem az egész életem, a családomat láttam,meg szép élményeket, az utolsónál elájultam,és kívülről láttam az autót,láttam azt is ahogy a barátnőm kiszállt,és utána felébredtem vagy nem tudom,és én is kimásztam.
2012. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!