Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Jó módszer a felejtésre?

Jó módszer a felejtésre?

Figyelt kérdés

Bizonyos múltbéli eseményt ,(megcsaltak)ill.az ehhez kapcsolódó kellemetlen nőszemélyt szeretnék kitörölni a gondolataimból.

Hogy ne kattogjon az agyam rajta,és ne érezzek késztetést,hogy nézegessem a képeit közösségi oldalakon,holott utálom, gyűlölöm,azért amit velem tett.

Agymosás,vagy agyradír kéne nekem, komolyan mondom, mert így bele fogok őrülni...

43/nő


2011. ápr. 26. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
törődj bele.
2011. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jó-jó,de hogyan?

Azért írtam ide, az agykontollhoz,hátha létezik rá valami jó módszer,amit alkalmazhatnék...

2011. ápr. 26. 20:05
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem az a baj hogy hiány van az életedben. lehet hogy megcsalt de szeretted és volt egy részed amit elvitt magával. Be kéne tömnöd a réseket. Szerintem fektesd minden megmaradt idődet a kedvenc hobbidba, csinálj olyan dolgot ami szórakoztat. Próbálj meg élni egy kicsit és ne csak sajnálkozz depressziósan a számítógép előtt.

Menj ültess egy fát.

2011. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

lehet,hogy félreérthetően írtam...

Nem szakítottunk,újrakezdtünk mindent,pontosan ezért szeretném már elfelejteni a történteket,és az exnőjét,aki állandóan kavar,még a mai napig is...

2011. ápr. 27. 06:59
 5/13 anonim ***** válasza:

sajnos tudom milyen érzés nekem is nem pont ilyen de hasonló problémám van és nagyon nyűgöz szinte már a élet-halál küszöbén álltam mikor rájöttem hogy ha magátol nem is fog elmúlni akk majd segítek hogy elérjem hogy az enyém legyen ezért most a maximumon vok abban hogy megszerezzem...

sztem ha ennyire sokat gondolsz rá akokr még bellül legbellül szereted még mindig mert ha nem szeretnéd már rég nem bántana a dolog

próbáld meg visszaszerezni vagy azt elérni hogy most ő epekedjen utánnad

és ha tényleg annyira utálod akkor majd szakíts vele nagyon durván miután annyira belédszeretett hogy őt is ennyire bántsa majd legalábba dolog és már meg is bosszultad de mondom sztem még szereted de te tod hisz te vagy te nem én csak tippelek

2011. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
ja bocs késön olvastam az előző kommentedet XD bocs akkor meg idd le magad
2011. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nagyon furcsa lesz számodra most ez a válasz, vagy botorságnak gondolhatod. De nem vesztesz semmit, ha egy kicsit elmélkedsz ezen:


Ha úgyis a fejedben jár, akkor próbálj arra gondolni, hogy miképpen segíthetnél neki ?!

Tehát az _ő_ javát akard! (Igen a nőnek, aki megbántott.)


Ez azért működik, mert:

Egyrészt zsigerből elutasítod ezt a tudatod által erőltetett gondolatot, s kognitív disszonancia alakul ki, amire a psziché védekező reakciója a felejtés, illetve a nemtörődés.


Másrészt meg ez a legüdvösebb cselekedet, amit csak tehetsz. (Nem kell hozzá hinned sem karmában, sem Krisztusban, sem Buddhában) attól még így van.


Gondold csak át!

2011. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,nem írsz hülyeséget,értem a dolgot.Csakhogy sokkal könnyebb lenne"jót akarni neki",meg sajnálni,vagy szeretni, ha szépen tudott volna veszíteni,nem hazudozik, és kavar,már csak bosszúból is...
2011. ápr. 29. 06:41
 9/13 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Igen, tudom! Neked mindenképp nehéz.

Éppen ezért kell neki jót akarni, mert ennyire alacsony fokán áll a civilizáltságnak. Ezért kell őt "sajnálni", mert szerencsétlen ilyen ostoba.


De végérvényben nem (feltétlenül) megváltani kell azt a nőszemélyt, hanem a cél, hogy felülről szemléld és ne őröljön az ármányos buzgólkodása.


De a magad dolgáról nehogy megfeledkezz!

2011. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm a választ!
2011. ápr. 29. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!