Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy tükörrel kapcsolatos...

Egy tükörrel kapcsolatos módszer érdekelne (? ) lent.

Figyelt kérdés

Szóval még régen olvastam itt egy kérdést, ahol ezt találtam:

Valaki sokáig nézte magát a tükörben, és egyszer kiesett neki minden, elsötétült egy percre körülötte minden, és aztán másnapra magabiztos, nagydumás lány lett, pedig előtte önbizalomhiányos volt.


Na, és a létező összes kulcsszóval rákestem a gyik keresővel, és a google-vel is, de nem találom :(

ti nem ismeritek véletlenül?


2011. jún. 12. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


hasonlot keresel?

2011. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

De szerintem nem ezt kerestem, mert az korántsem volt ilyen bonyolult és összetett :/

2011. jún. 12. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt a kérdést szerintem én írtam ki:-D Lány vagyok amúgy.

Sőt tuti én írtam ki. Megkeresem ezen a felhasználói oldalamon, de lehet az előzővel tettem fel a régivel, (nem biztos), de ha így van akkor ahhoz nem tudom a jelszót:-D

2011. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1237..


Ez az ugye?:-) Meg is van:-D

Akkor ezen a fiókomon tettem fel, pedig azt hittem a régin volt:-D

2011. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:OO


Köszönöm szépen :D Igen, ez az :D

Azért azt nem gondoltam volna hogy a kérdés feltevője kattint az én kérdésemre :D

2011. jún. 13. 12:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót már én is tapasztaltam, de ilyet még csak nem is olvastam. Most elolvastam a másik kérdést is, meg a válaszokat, és olyan furcsa. Én, amikor belemeredek a tükörbe, a szememet nézve, kb. 2 percig nézem, mert olyasmi néha, mintha nem is az én szememet nézném. Vagyis az enyémet, de nem az ehhez a testhez tartozó szememet... Nehéz ezt leírni. :) Szóval először olyasmi volt, mintha inkább egy állati szemet néznék, vagy egy démonit. :) De amikor elfogott ez, hogy mindjárt minden sötétbe borul, mindig abbahagytam ezt az egészet.

Igaz a mondás: a szem a lélek tükre. :)

2011. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez igaz lehet, mert én is szoktam magam a tükörben nézegetni és mondani h jőképű vok és nálam is hat:D bár én nem szoktam olyan sokáig csinálni h összeesssek , de majd akkor kipróbálom.Csak lehet beletelik pár napba mire az éhségtől összeesek, de hát ha megéri :D 22/F
2011. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze...én mikor tini voltam azt hallottam,hogy éjfélkor gyertya fény mellett mereven a tükörbe kell nézni és meglátod a benned élő gonoszt.Mert állitólag a testünket démonok használják.Azért van úgy,hogy néha rossz gondolataid vannak és azok nem is a te gondolataid......
2011. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
a "régi " tükrös leányzóval most mi a helyzet?
2011. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Off: ha én sokáig nézem a szemem, először arra gondolok, hm milyen gyönyörű, de aztán egy idő után elkezdek tőle félni...durva! Amúgy kék.
2011. júl. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!