Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ténleg létezik a pokol, ahová...

Ténleg létezik a pokol, ahová minden rossz ember kerül?

Figyelt kérdés

Olvassátok el ezt, nagyon meggyőző. Orosz tudódok megtalálták a poklot, hallgassátok meg a hangokat is.

Ezek után megváltoztatod a világképedet vagy a vallásodat ?


[link]


2011. okt. 20. 15:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
"Világvége Magazin" :DDDD
2011. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már egyszer megcáfolták, később beismerték, hogy hazugság. Nézz utána.
2011. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
88%
Keresztény vagyok, szóval abban hiszek, hogy van Pokol, mivel van Mennyország is. Viszont a Biblia szerint a Pokol nem a mi dimenzióinkba van. Nem olvastam utána, hogy honnan jönnek ezek a hangok, de elvileg a Poklot nem a Földön kéne keresni. Amúgy meg ha egy ateistát kérdezel meg, akkor ő meg azt fogja mondani, hogy nincs pokol. Szóval az a lényeg, hogy még senki nem jött vissza:)
2011. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem csak a világvége magazinban adtak róla hírt, hanem sok hírforrás is, nézz utána. Nem cáfólták meg, csak volt egy pap aki leveleket küldött és kissé kiszinezte a már megtőrtént esetet, a jó szándéktól vezérelve, de ez az eredeti tőrténet.
2011. okt. 20. 16:51
 5/24 anonim ***** válasza:
Ezeknek a felvételeknek olyan hangja van, mintha valaki kilátogatott volna egy focimeccsre, ahol nagy volt a tömeg és azt a zajt veszik fel. De akik késztetést éreznek rá, azok felőlem vessék bele magukat a hardcore bibliatanulmányozásba.
2011. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Tudtommal a hangokat a kéreglemezek súrlódásával magyarázták. A pokol meg itt van köztünk.. :)
2011. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Az én nézetem szerint nincs pokol és nincs mennyország sem, mint olyan. Mind a kettő köztünk van. A tudatállapotod határozza meg, hogy melyikben élsz.
2011. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szőrmóksegg, éppenhogy a kéreglemezek mozgásának kellett volna lennie a felvételeken, de nem az volt. Sok gyakorlott mérnök és kutató analizálta ki ! Nem olvastad a linkelt cikket :S.
2011. okt. 20. 21:01
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Na majd adok én neked analizálást...


Erről én is olvastam pár hónappal ezelőtt, utánanéztem, és beismerték, hogy kamu az egész.

2011. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Én már magát a kereszténységet is szánalmasnak tartom , és ezt a mesét is , hogy így akarják visszahódítani az embereket - félelemkeltéssel . Szörnyű , és elítélendő az amit ezek csinálnak.
2011. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!