Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha a vonzás törvénye valóban...

Ha a vonzás törvénye valóban létezik, akkor hogy a francba lehet hogy ilyen szar világban élünk és rengeteg ember nyomorog, vagy bizonytalan a jövője?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

LastOne.Left! (ha valóban te írtad..)

Az utolsó hozzászólásoddal pont cáfoltad az elsőt. Kis ellentmondást vélek felfedezni:)

2011. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
Bocs! Visszavonva, rossz helyen volt rossz betűtípussal a neved! Mea culpa.
2011. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem a kérdéssel kapcsolatban, miszerint hogyan lehet az állandóan zsörtölődő emberfeknek minden jó az életükben, hogy honnan veszi az illető, hogy annak jó? Különben nem panaszkodna állandóan. Elfelejtjük, hogy azért vagyunk emberek és nem pl. tárgyak, mert különbözőek vagyok. Különbözőek az igényeink és elvárásaink az élettől. Lehet, hogy ennek az örökké elégedetlenkedő embernek van pénze, de lehet, hogy nincs családja, vagy lehet, hogy van családja, de csalják egymást össze-vissza, vagy leszarják egymást, persze a külvilág ezt nem feltétlenül látja. Szerintetek ezzel a kérdéssel használta az eszét, aki ezt kérdezte? Nekem pont az ellenkezője jön le ebből és szerintem csak a szűklátókörűségét bizonyítja. Olyan felesleges ezen vitatkozni, hogy van e vonzás törvénye, vagy sem. Aki nem hisz benne, az minek fárasztja magát és másokat is a provokáló kérdéseivel? Isten létezik? Ezen sem vitatkozunk, mert hitbeli kérdés. Van, aki hisz benne, van aki nem. Létezik egy szó. Tolerancia. Toleránsok vagyunk (vagy legalábbis kellene lenni)azokkal szemben, akik hisznek valamiben, hiszen nekünk nem ártanak vele, nekik pedig jobb így. Az én kérdésem az lenne, hogy miérrt zavar másokat az, ha egyesek belekapaszkodnak valami, ami reményt ad nekik? Mi a rossz ebben? Létezik a vonzás törvénye? Nem tök mindegy? Kit zavar az, ha sokan hisznek benne? A lényeget kellene meglátni, hogy segít ez a nézet abban, hogy sokan boldogabban élhessék az életüket. Tévhit? Önáltatás? Nem tök mindegy? Pozitívabban gondolkodnak általa nagyon sokan. Levezetik a stresszt, megpróbálják jobb színben látni az életüket, esetleg erőt ad nekik abban, hogy változtassanak az életükön. Én hiszek a vonzás törvényében? Nem tudom, de azt tapasztalom, hogy mióta átformáltam a gondolkodásomat ennek hatására, jobb lett az életem. Végre tudok boldog és elégedett lenni. És bizony feltűnt már nekem, hogyha negatívan vélekedtem valamiről, esetleg ok nélkül aggodalmaskodtam, sajnos bejött a félelmem, mintha magamhoz vonzottam volna.
2011. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó hozzászóló!

Tökéletesen egyetértek!

Nagyon szépen összefoglaltad.

Mindenki abban hisz, amiben akar, amíg ezzel nem árt másoknak.

Ha az az ember, aki hisz a vonzás törvényében, és ettől boldogabb, annak valószínűleg a környezete is boldogabb, mert nem egy megkeseredett, piszkálódó, kötekedő, hanem egy viszonylag boldog emberrel van kapcsolatban.


Ha ennyi értelme van, akkor már értelmes filozófia.

2011. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
* toleránsak
2011. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Én is úgy gondolom, hogy ezt a lényeget nem látja benne senki, hiszen erről kell, hogy szóljon, nem pedig a misztikumot kutatni.
2011. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:

De a lényeg lehetne teljesen ingyen, mert amint a legkisebb formában szerepet kap a pénz, máris semmivé válik az egész szavahihetősége. Itt egyetlen ember vonzott be boldogságot, a szerző, aki hülyére kereste magát azokon a naiv és befolyásolható embereken, akik a saját életükben is szolgálók akartak lenni, mert sosem voltak képesek irányító szerepet vállalni.

És ha ezeket az embereket megvezetik pénzért, az már igenis ártalmas.

2011. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:

A lényeg teljesen ingyen van, ha rákeresel a neten.


De elmondom én is neked ingyen:

Képzeld el pontosan, hogy mit akarsz, legyél konkrét, és tisztázd a céljaidat.

Higgy magadban, hogy képes vagy elérni és megkapni.

Legyen önbizalmad, mert tudd, hogy az életben nem csak gürcölés vár, hanem boldog is lehetsz.

Keresd a lehetőségeket, amik a célod felé visznek.

És tarts ki, amíg el nem éred.

Ennyi!


Senki nem mondta, hogy otthon feküdj, és milliomos leszel.


De a pozitív gondolkodás sokat segít.


Na, mindegy ez az én véleményem, aki hisz a vonzásban hisz, aki nem az meg nem.

2011. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:

Mindjárt megint felteszi valaki a kérdést: "hogy akkó mé aggyák 4000 pézért a könyvet"

:))

2011. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
Akkor miért adják pénzért a könyvet?
2011. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!