Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Letezik olyan ember akiben...

Letezik olyan ember akiben egy angyal/demon el?

Figyelt kérdés
ugy ertem,hogy reszese az enjenek,nemmegszalta,hasznalhatja erejet,mint egy "parazita" ugy mond,es az ember a "gazdatest".Szerintetek van ilyen ,vagy tudtok errol?
2011. máj. 20. 20:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, de van jó ember és rossz ember.
2011. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
erről nem tudok de azt tudom hogy mindenkiben lakozik egy önpusztító szörnyeteg ami arra vár hogy kitörjön!
2011. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
en is igy tudom mint az elotem iro.Mindenkiben el egy fajta ordog(pl:irigyseg,penzvagy,kabitoszerezes...stb)a lenyeg hogy van aki letudja gyozni vagyis ellen tudd allni az o demonjanak.
2011. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
65%
Alapvetően nem. De angyaloknak szokásuk embereket megszállni magukat Démonnak álcázva hogy az Démonok rosszhírét keltsék.
2011. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
a*
2011. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
38%

Persze mindenkiben vagy rossz felé való hajlam (irigység,kapzsiság...stb.) DE itt nem erről van szó.

Az angyalok olyan égi lények akik Istent szüntelenül dicsérik,szolgálják és segítik az üdvösség tervét.

A démonok bukott angyalok,akiknek céljuk ennek az ellenkezője.Tehát angyaloknak nem szokásuk megszállni embereket,mert az természetellenes és ezzel csak ártanának, mert akkor (mivel ők azért erősebbek kicsit)

ők irányítanák a testünket szabad akaratunktól megfosztva.

A démonoknak viszont igenis szokásuk megszállni olyan embereket, akik megáltalkodnak egy bűnben, vagy okkult dolgokkal foglalkozva kinyitják a szívüket feléjük...de több oka is lehet.

Ezek az esetek már nem is hit kérdésesek,mert számos ilyen történt már,csak a katolikus egyház kitakarítja a médiát a környékből...viszont van egy-két a nagyközönség elé ejtett hangfelvétel,de szerintem video is.A lényeg hogy senki ne foglalkozzon okkult dolgokkal,csak Istennel mert akkor ezek a gonosz szellemek nem rúgnak labdába.

2011. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%
"Az üdvösség terve" a "Démonok bukott angyalok"... Már csak azt nem értem hogy hogyan van még mindig helyretenni az agy-mosottakat. Honnan tudod te ezt olyan biztosan? Mert a biblia nevű mesekönyved ami miatt emberek millióinak kellett meghalni, ezt állítja? Szerintem gondolkozz el az életeden.
2011. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

hogyan van még türelmem*


-elnézést-

2011. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
21:27...toled kerdem,miert pont az angyalok...?teszik ezt h rosz hiret keltsek a demonoknak..?mit tudsz erol?
2011. máj. 21. 16:49
 10/34 Killgun ***** válasza:
Démonok megszállhatnak embereket,de nem lehet irányítani őket(egykönnyen)...Meg amúgy is jobb kíűzni.Bár a démonok sem mind olyanok ahogyan szerintem elképzelitek néhányan.Nem mind gonosz,van aki azért keres meg ezo-sokat(engem is keresett már fel 1-2),hogy küldjék őket a fénybe.Mindenesetre jobb velük vigyázni.Az angyalok pedig nem szálnak meg embert,csak segítik őket.
2011. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!