Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez alfa állapot volt?

Ez alfa állapot volt?

Figyelt kérdés
Tegnap este próbáltam lemenni alfába,100-1-ig visszaszámlálós módszerrel,ahogy számoltam visszafelé egyre nyugodtabb lettem,lelassult a szívverésem és egyenletesen vettem a levegőt.Nem gondoltam semmire de tudatomnál voltam és egyszer csak olyan világosságot láttam(csukott szemmel),és mintha elkezdtem volna emelkedni de kinyitottam a szememet,szóval eddig tartott.Ez Lehetett alfa állapot,vagy közel volt hozzá?Pontosan mi történik ha alfa állapotba vagyok?
2011. máj. 24. 14:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

:D

Igen én is valami ilyet olvastam,van akinek elég 5 másodperc is.

2011. máj. 26. 13:52
 12/14 anonim válasza:
Ha szimplán becsukod a szemed, és nem gondolsz különösebben semmire, akkor is megjelennek az alfa hullámok:)
2011. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:D
2011. máj. 31. 09:20
 14/14 anonim ***** válasza:
én először tök véletlenül kerültem tudatos alpha szintre, sokáig ott voltam, azóta csak kevés ideig, akárhányszor próbálkozom, de még nem csináltam szándékosan sokszor. Ilyenkor egyébként annyira boldogság szabadul fel bennem, hogy volt amikor már kezdtem lemenni elkezdtem mosolyogni és az arcizmok rángására felkeltem:D
2011. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!