Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van olyan ember aki ennek az...

Van olyan ember aki ennek az oldalnak a segítségével sikeresen elsajátította a telekinézist?

Figyelt kérdés
[link] Ha igen, milyen eredményeket ért el? Azok az információk amik ezen az oldalon voltak, helytállónak bizonyultak? Szkeptikus, viccelődő válaszokat nem kérek.
2011. máj. 26. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most ez komoly, hogy ha azt képzelem, hogy villám járja át a testem akkor elektromos gömböket fogok tüzelni? Hát nekem ez eléggé hihetetlen...
2011. máj. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem is, ezért tettem fel ezt a kérdést.
2011. máj. 27. 10:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kivitelezhető, hiszen az agy termel elektromos áramot, de szerintem puszta "képzelőerővel" ezt lehetetlen megvalósítani. Nagyon komoly agykontroll képzettség kell ehhez amit maximum évek, évtizedek folyamatos gyakorlásával lehetne elsajátítani.
2011. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minden lehet. Orvostan hallgató vagyok Debrecenbe. ÉS a tanár azt mondta, hogy agyunk pár % át használjuk ki. És nem tudják most se ,h a tobozmirigynek mi a szerepe,és szerintük az a bizonyos 3 szem ott van. Ha azt az ember tudná használni akkor a semmiből tudna teremteni. Szóval telekinézist is !
2011. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ha azt az ember tudná használni akkor a semmiből tudna teremteni."

Ez még semmi...

Nézz utána mi volt az Atlantiszi korban....

Na...És ez a "kor" vagyis az aranykor kezdete lesz 2012-ben ha valaki nem tudná...és az aranykorban minden ilyen spirituális dolgot tudni fogunk...Szóval aki a földön marad 12után (mivel nem mindenki fog ittmaradni...)

az fogja tudni ezeket a dolgokat...én legjobban a teleportot várom...de jó lesz...

2011. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!