Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez már Őrület. Túl sokat jár...

Atemate kérdése:

Ez már Őrület. Túl sokat jár az agyam. Skizo vagyok? Tudom, hogy jobban érezhetném magam, teljesen jól, csak nem tudom milyen úton induljak el.

Figyelt kérdés

Mára már ott tart a dolog,hogy folyamatosan figyelem saját magam,meg a többi embert,úgy érzem,mindenki tudja,hogy hogyan kell viselkedni az adott szituációban,mintha szindarabot játszanának,én meg nemtudom.Egyre kevesebb az önbizalmam,bár nem tudom pontosan mit takar a skizofrénia,vagy létezik-e,de arra is gondoltam,hogy az lettem.Azt vettem észre,hogyha valami le tudja kötni a figyelemet ezekről a butaságokról,akkor jól érzem magam,pl barátnővel néha,nagyon jó volt ezért...Nagyon erölködnöm kell,hogy legyözzem a démonjaimat,és nem mindig megy.

Lehet fű váltotta ki az egészet,mert az alatt néha nagyon kivagyok agyilag,lelkileg,majd megőrülök:pláne,ha egyedül vagyok,a gondolataimmal összezárva..:)

most épp nem olyan súlyos a helyzet,mert erőt vettem magamon.:)) kérlek oszd meg segítő gondolataidat:)


2011. jún. 2. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy segítségre van szükséged keress fel egy pszichiátriát. Legfeljebb megnyugtatnak, hogy semmi bajod. Veszteni nem veszthetsz
2011. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem tudod hogy mi a skizofrénia, akkor miért gondolod hogy az vagy?

szerintem csak egy unatkozó tinilány vagy, akinek semmi gondja és kreál magának

2011. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

google a barátod, keress rá a tünetekre.

Ekkora butaságot, hogy nem tudod létezik-e a skizofrénia.. persze, hogy létezik. Ez nem egy vitatható dolog, mint pl a túlvilág létezése.

Amúgy nem vagyok pszichiáter, de úgy sejtem, hogy ennek semmi köze a skizofréniához. Amúgy kétlem, azt is, hogy ha az lennél akkor felismernéd magadon...

Egyetértek azzal aki arra célzott, túl sok a szabadidőd.

2011. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Killgun ***** válasza:
Az nem baj,ha sokat jár az agyad!Én is ilyen vagyok!Olvass kicsit...mondjuk a skizofréniáról :'P Bocsi nem hagyhattam ki :') De tényleg olvass sokat!Fáraszd le az agyad és sokkal jobb lesz meglátod.
2011. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!