Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Igaz, ha nem akarok legyőzni...

Igaz, ha nem akarok legyőzni egy betegséget, akkor teljesen úrrá lesz rajtam?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, és mióta nincs...nagyon foglalkoztat ez a kérdés. 20 éves volt, és nagyon komoly betegségben szenvedett. Agydaganat... Attól kezdve, hogy kiderült, hogy baj van sosem harcolt igazán. Talán néha volt olyan, hogy kicsit megemberelte magát, de ez is csak ösztön volt, mert sokáig még hangoztatta is, hogy nem akar élni és neki már "úgy is mindegy". Egy év alatt el is vitte a betegség...Mindig mondtuk neki, hogy harcoljon, ne engedje, hogy eluralkodjon rajta a betegség, akarjon élni, tegyen meg mindent. Persze, tudjuk, hogy nekünk fogalmunk sincs, h min mehetett keresztül, de úgy gondoltuk, ilyenkor nem mutathatjuk neki, hogy nekünk is mennyire fáj. Aztán pár hónap múlva olyan szinten leromlott az állapota, hogy sajnos már hiába mondtuk, nem is hallhatta, és véglegesen fekvőbeteggé vált. Kérdésem az volna, hogy hathatott volna rá az agykontroll, ha befogadja és gyakorolja, amíg még lehet? Talán ő tényleg ezt akarta...
2010. szept. 23. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon sajnálom :(

Szerintem hatott volna. Nagyon fontos, hogy mit gondolsz belül, hogy akarsz-e harcolni, hogy bízol-e a jövőben. Persze nem lehet 100%-ig biztosra megállapítani, hogy segített volna rajta, de valószínűleg igen.

2010. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem! Ez csak bemesélés! Az akaratnak csak akkor van jelentősége,ha még nem olyan súlyos a betegség! Semmilyen akarat vagy agykontroll nem tudja eltüntetni az agydaganatot! Ha tudná,akkor nagyon kevesen halnának meg!

A férjem rákban halt meg,már csont-és bőr volt,de nagyon akart élni! Két hónappal élt tovább,mint ahogy az orvosok jósolták. Csak annyit ért el vele,hogy meghosszabbodott a szenvedés ideje.

2010. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem segített volna. Az akarat sok mindenre jó, de egy agydaganatra nem jellemzően. Sajnos ezzel az a baj, hogy ahogy kifejlődik, úgy kapcsolja ki az érintett területeket. Egy idő után már "gondolkodni" sem fog tudni, ahogy mondtad is, már nem hallott.

Lehet, hogy a placebo segítségével húzni lehetett volna az idő 1-2 héttel, hónappal...

2010. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

hát magától a gondolattól persze, hogy nem tudott volna meggyógyulni, de ha lett volna benne erő, kitartás, kereste volna a megoldást, hogy javítson a helyzetén.

Megműtőtték?

2010. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem. Olyan helyen volt, hogy nem vállalták a műtétet.
2010. szept. 23. 12:52
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Eros hittel es akarattal meglehetett volna probalni, mert elkepzelheto, hogy sikerult volna.


Nem egyszer hallunk olyan dolgokat,hogy kulonbozo technikak segitsegevel, /ima-agykontroll-meditacio/ gyogynovenyekkel, es akarattal es kitartassal panaszmentesse valtak es meggyogyultak!

2010. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ilyen betegségnél aligha, de enyhébbeknél tényleg ez van. Ugye a Sztálingrád szindróma is az, hogy amíg az embernek ki kell tartania, addig kitart. Ha feladja, elhatalmasodik rajta a betegség. Ha náthás kezdek lenni, és rögtön úgy állok hozzá, hogy jaj de rosszul vagyok, akkor nagyon gyorsan leromlik az állapotom, és akár két hétre is ágyba kerülök. Ha úgy állok hozzá, hogy dolgozni kell, nem hiányozhatok, fontos találkozó lesz 2 nap múlva, akkor nagyon gyorsan rendbe jövök.

De hogy ez működjön egy olyan betegségnél, mint az agytumor.. én nem hiszem.

2010. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem enyhébb betegségeknél működik ez, de ilyen komolynál nem tudom, sikerülne-e. Azért mindenesetre jó lett volna megpróbálni, sok olyat lehet hallani, hogy az erős hit miatt meggyógyul valaki. Sajnálom. :(
2010. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Unokatesóm is a nyáron halt meg agydaganatban,probált küzdeni..3 évig tudott,de sajnos ez a fiatalkori agydaganat olyan,h 90%-ban elviszi a betegeket. Ő is 20-as évei elején járt.

Részvétem!:-(

Az agydaganat olyan,h akár napok alatt drasztikusan képes romlani a betegek állapota. Unokatesómon láttam...

2010. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagymamámról egy karácsonyi vacsorán derült ki,hogy agydaganata van(rosszul lett).

Már nem akarták megműteni.Addig ment amíg egy másik kórházban meg nem tették.Azt mondták olyan helyen van a daganat,hogy beszéd vagy mozgás készség biztosan sérülni fog.Nem így történt.Azt mondták max.6hónapja van hátra.Nem így történt...2,5 éve ennek azóta is harcol.Néha jobban van néha kevésbé.De még mindig süti a sütiket---mert NAGYON AKAR!!!:)) Szóval csak akartam írni egy pozitívabb példát is.

2010. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!