Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan hitessem el magammal...

Hogyan hitessem el magammal hogy a fogszabályzó nem ciki?

Figyelt kérdés

még nincs ,de már nagyon komálnám ha már lenne legalább egy éve


de nem birom bevállalni, mert eszméletlenül cikinek tartom

eddig egyik barátomnak sem mertem róla említést tenni ,hogy jó lenne ha nekem lenne


azzal hogy azt mondjátok "nem ciki" nem sokat segít:S


valaki szakértőt kérek szépen segítsen 17F


2011. jún. 9. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Állandó, vagy csak éjjeli? Egyébként sok mindenkinek van fogszabályzója, még sem lettek kevesebbek semmivel. Gondolj arra, hogy utána szépek lesznek a fogaid.
2011. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Minél tovább tolod magad előtt, annál szarabb lesz. Ebbe még nem gondoltál bele? Vagy inkább 25 évesen akarod feltetetni a fogszabályzót1?

Amúgy meg tényleg nem gáz. Az már elég ciki, hogy elállnak a fogaid, és nem teszel ellene semmit.

Minél előbb rakatod fel, annál hamarabb szabadulsz tőle.

2011. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A viva tv-n, gondolom az trendi nálatok fiataloknál, nemrég láttam divatbemutatós csajt, rajta is volt. Na már ha a tv-ben is mutogatják egy divatos lányokon, annyira gáz nem lehet.
2011. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a "kócos" fogazat milyen ciki.

Van olyan ismerősöm, aki harmincévesen engedhette csak meg magának, de megcsináltatta. Én örülök hogy 15-16 évesen túlestem rajta.

25F

2011. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ciki? :D most jobb lenne ha girbe gurba fogaid lennének? gondolkozz egy darabig fogszabályzó de cserébe késöbb szép fogak ;) én 19 éves srác vagyok és tuti nem zavarna ha a csajomon fogszabályzó lenne... kb annyira szarnám le mint hogy van e póthalyad vagy nincs :D úgy sem azt figyelik hogy van e fogszabályzód... aki meg igen az egy paraszt és nem kell vele foglalkozni ;)
2011. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 flora08 válasza:
100%
Szerintem sokkal cikibb, ha valakinek kuszák a fogai és nem foglalkozik velük. Nekem volt, 13 éves voltam, másfél évig volt fenn. Akkor voltam nyolcadikos, rengeteget cseszegettek érte, pedig nem az a ronda volt, hanem fehér porcelán, ami sokkal esztétikusabb. Akkor biztos jó volt nekik, hogy piszkáltak érte, de mostmár én röhögök a kajla fogaikon, mert az én fogsorom tényleg szép lett, minden képen vigyorgok:D. Nem bántam meg, hogy akkor belevágtam, pedig hidd el, nem volt kellemes, az hogy piszkáltak, a legkevesebb. Közhely, de igaz, hogy a szépségért (szép fogakért) szenvedni kell. 19/L
2011. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha más valakit látsz fogszabályozóval, akkor hogyan vélekedsz? Cikinek tartod? Ha igen, akkor beszéld meg magaddal, hogy egyáltalán nem az, sőt még jópofák is azok a csillogó kis izék, nevezhetnénk a fogak ékszereinek is. És godnolj szimpátiával a fogszabályozó viselőjére, meg hogy milyen szép lesz a fogsora. Meg olyasmit is godnolhatsz: Lámcsak, ő be merte vállani, akkor meg én miért ne?

Viszont ha másvalaki esetében jól elfogadhatónak találod, akkor neked se lesz ciki.


Minél előbb, annál jobb! Felnőtt korban már nem olyan aranyos.

2011. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy qrva sokba kerult...
2011. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

drága

egyáltalán nem ciki, sőt divat is.

Láttam már 30 évesnek is.

Az én időmben még nem volt... sajnos


örülj neki hogy a szép fogaid, egy kis korrekcióval, még szebbek lesznek, és bátran mosolyoghatsz, mert a szép fog hatalmas önbizalmat is ad.


senki nem fog kinevetni... és cikizni

csak ha ostoba


ha ilyet tapasztalsz, mosolyodj el, és mond neki


mindenki magából indul ki....


tehát nem te vagy a ciki, hanem ő


mielőbb kezd el, és elöbb helyrejön....


szép napot kivánok MAri

2011. jún. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A fogszabályzó nem ciki, hanem annak a jele, hogy törődsz magaddal és a fogaiddal.

Szerintem aki cikinek tartja, az nem komplett, úgyhogy ne foglalkozz ezzel.

2011. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!