Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki a fogszabályz...

Szerintetek ciki a fogszabályzó? Most lesz és félek, hogy mit fognak a többiek szólni! 16/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy közhely, de valóban nagyobb ciki, ha összevissza állnak a fogaid.


Akár még jól is állhat:D

2011. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

NEM !

egyáltalán nem az ! szerintem tök jó, hogy foglalkozol vele egyáltalán. :)

2011. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki! nekem volt fogszabim és imádtam! :) sajnálom is, hogy levették! :)

még hordtam volna, de most legalább szépek a fogaim! :)

2011. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Annyira rettenetes, mint a szépen álló fogak.
2011. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem csak foglalkozás kérdése, sokkal inkább a pénzé. Egyébként meg nem ciki, pár év múlva tök boldog leszel, hogy milyen szép fogsorod lett.
2011. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt másfél évig. Sosem cikiztek miatta. :)
2011. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Helo...Szerintem nem... majd ha már felnőtt leszel, akkor majd érezni fogod, hogy jó döntés volt..A nővéremnek is fel lett rakva 16 éves korában, és most 20 évesen tök szép fogai vannak! Amúgy meg rengeteg ismerősöm van, (többek mint 16, kb. 17-20 évessek, akinek, most is fenn van..Ja meg van egy olyan tanáunk is..)Szóval, nem, nem az!

13\L

2011. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Degogy ciki...na jó az már érdekes ha az a típus vagy aki szemüveges, pattanásos, a haját csak és kizárólag összefogva horja, és emellett öltözködni sem tud...

de ha nem akkor mlg jól is néz ki :D

2011. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most vagy van egy ocsmány fogsorod életed végéig és 1000 év múlva az antropológusok röhögnek a koponyádon, vagy ráteszik 1-1,5 évre és helyre áll fél év alatt utána még 1 évig rajta van rögzíteni, és bátran mosolyogsz innentől kezdve életed végéig. Nekem is van és szerintem nem ciki. Legalább felvághatsz vele hogy 100.000 Ft volt /fogsor.
2011. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki de ha te mégis annak érzed akkor már vannak átlátszó fogszabályzók
2011. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!