Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan hitessem el magammal...

Hogyan hitessem el magammal hogy a fogszabályzó nem ciki?

Figyelt kérdés

még nincs ,de már nagyon komálnám ha már lenne legalább egy éve


de nem birom bevállalni, mert eszméletlenül cikinek tartom

eddig egyik barátomnak sem mertem róla említést tenni ,hogy jó lenne ha nekem lenne


azzal hogy azt mondjátok "nem ciki" nem sokat segít:S


valaki szakértőt kérek szépen segítsen 17F


2011. jún. 9. 22:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Rólam a napokban vették le örülök hogy túl vagyok rajta :)
2011. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem kell bemesélni magadnak. Ha nem tudsz nem foglalkozni a dologgal, vagy pozitívként tekinteni rá (én a helyedben ezt úgy érném el, hogy beszélgetnék vele a barátaimmal, hozzám közel álló emberekkel és végiggondolnám, hogy miért is tartom ezt cikinek), akkor szorítsd össze a fogaidat és tűrd. Ezen túl kell esni, később hálás leszel érte
2011. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Persze lesz poénkodás tárgya, de leszarható.

Később viszont nagyon-nagyon sokat szívhatsz, ha úgy marad a szád.

2011. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, sőt jól lehet csajozni vele. Összejössz egy qva jó nagy mellű szintén fogszabályzós csajjal, és amikor lesmárolod szikrázni fog. Az milyen poén már! :D Még irigyelni is foglak. Majd milyen romantikus lesz így begyújtani a gáztűzhelyet, hogy még azt is smárolva csináljátok, vagy ha valaki az utcán megkérdezi, hogy van-e tüzetek.
2011. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Szia. Én 29 éves vagyok (L), 2 éve van fogszabályzóm. Nagyon nehezen mentem bele épp ezért, hogy mert hogy ciki meg csúnya, meg ilyenek. Végül a vágyam, hogy szépek legyenek a fogaim erősebb volt Bennem. Miután felrakták nagyon hamar sokat változtak a fogaim (1-2 hét alatt). Ez Nekem akkora önbizalmat adott, hogy utána már egyáltalán nem zavart a fogszabályzó. kb. 2 hétig tartott csak a nem nevetek és úgy beszélek, hogy lehajtom a fejem, hogy a szám ne látszon állapot. Felül porcelán alul sima hagyományos fogszabim van, senki nem csúfolt ki még eddig miatta, de sokan poénkodnak rajta. De ez egyáltalán nem zavar, mert tudom, hogy nemsokára lekerül, sőt még néha én is nevetek saját magamon (pl amikor egy fél csirke be van akadva a számba). Ha az ismerkedés miatt aggódnál, hát nem kell. :) maximum a sekélyes embereket zavarja, azok meg jobb ha elkerülnek. :)
2011. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

a gond hogy így sem merek ismerkedni ,meg hát jah ,még attól is félek hogy úgy is nehéz lenne..:(


olyan kb a fogam hogy tejfogam volt és az nem esett kivmi miatt és emiatt feljebb ment az igaziXD fogam és ááááááá már 3 éve nem telik el nap hogy ne gondolnák a fogszabira .most is 1 méterre vagyok apámtól de neki sem merem mondani hogy már kéne, mert ha mondanám ,olyan rossz érzés venne körül ááá az az abszolút cikizmusXD remélem érted:S

2011. jún. 12. 22:13
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj! Ez így nem jó, biztos más dolgokban is hasonlóan vagy, és ez sok jóra nem visz! Tanulj meg BELEVÁGNI! Ennek meg kell lenni, ne szarakodjál rajta, vágjál bele. Aztán majd meglátod, hogy szinte ki leszel cserélve. Jöhet még egy új szerelés, más haj, mit látsz, egy egészen új embert!!!! Egy tök jó figurát a régi helyett. Nosza, menni fog az egészélet, barátok párkapcsolat, költőibben kifejezve: buknak majd rád a lányok. Meg másban is sikeres leszel, ha megtabulsz BELEVÁGNI!!!! Mi az, hogy "ciki"??? Ki mondja azt?? És kit érdekel????
2011. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Előzővel teljesen egyetértek. Semmi baj nincs vele, és ha zavar valakit az ő baja.
2011. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

22.03 vagyok. Szerintem is Bele kellene vágnod. Ez most egy feladat az élettől. Ha bátor vagy, akkor előrébb leszel, ha nem vagy bátor, csak megy az időd, és nő benned a feszültség, hogy nem tettél meg valamit, ami áldozattal jár, de jobban érzed magad utána. :) Tudom, hogy furán hangzik, de ez nem csak a fogszabályzásról szól, hanem arról, hogy mert -e döntést hozni, és utána ki mersz -e állni mások elé a döntéseddel.

Egyébként meg a rosszul álló fogak miatt a fogaid nem megfelelően kophatnak, emiatt jobban szuvasodhatnak ... tehát nem csak esztétikai problémákat okoz. :)

2011. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

húhú. már elmúltam 18 és valszeg jó drága lesz. de sokat fejlődtem azóta, igaz még mindig parázok attól ,hogy vajon magabiztos tudok maradni mikor meglátnak az új fejemmel:D


úgy kezdtem az egészet ,hogy sms-t küldtem anyámnak:D tudom hogy gáz vagyok ,de nem jött ki a számból egy szó sem mikor erre került vna a sor. sebaj ,már megtettem és királynak érzem magam, és úgy gondolom 5 év múlva már csak röhögök majd ezeken a sorokon:D

2011. nov. 6. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!