Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok! Van közületek...

Agykontrollosok! Van közületek olyan aki tanfolyam nélkül tanult egyedül, otthon agykontrollt könyvekkel? (lent)

Figyelt kérdés
Ha igen sikeresek vagytok?És az alfába letudtok menni?
2011. jún. 21. 09:50
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat:)és alfába letudtok menni?
2011. jún. 21. 09:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Alfába gyakorlással le lehet menni, csak meditálnod kell. :)
2011. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én nagyon szeretem, amikor hullámzik a víz, az megnyugtat. Azt képzelem, hogy egy ilyen nyugalom hullám indul meg a fejem búbjától a lábam ujjáig. Van, hogy többször, ha görcsölök valami miatt.

Próbáld ki azt, hogy gondolsz valamire, amit nagyon szeretsz, feltétel nélkül, és ami meg tud nyugtatni. Például, ha simogatják az arcod. Ha ez megnyugtat, ellazít, akkor le tudsz menni alfába.

A kuzinom is könyvből tanulta és most azt csinálja, amire mindig is vágyott. Egy hajón megismerkedett egy olasz fickóval, aki szintén énekes. Azóta együtt élnek, évek óta, zenélnek, most vettek egy lakást, bejárták szinte az egész világot...

Igen, sikeres.

Amúgy én úgy gondolom, hogy Te is le tudsz menni, csak még nem vagy biztos benne, hogy valóban az az állapot-e az alfa.

2011. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat:)
2011. jún. 23. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is könyvel tanultam meg az agykontrolt, mert a tanfolyamot nem engedi meg a pénztárcám... A könyvben rengeteg a kitérő, e nem baj, ugyan aszt tanulod meg mind a tanfolyamon, csak a könyv által nem egy hétvége, hanem 3-4 hónap, nekem ennyi időre volt szükségem, és teljesen tökéletesen használom az agykontrollt, nekem már annyi elég, hogy lemenjek alfába, hogy becsukom szemem, és elszámolok 0-3-ig, már alfában vok, és nyitott szemel is tökéletesen tudom tartani az alfát, és alfán kívül le tudok menni théta-ba, meg deltába is-ami egy kicsit fura érzés- lényeg hogy a könyvel meg tudod tanulni az agykontrollt, sőt talán még jobban tudod megtanulni könyvel, mint tanfolyammal. (mellesleg a memóriafogasokat rettentően nehéz megtanulni könyvből, de nem lehetetlen, nekem sikerült, a legkönnyebben meg a szubjektív kommunikáció sikerült nekem...) sok sikert a könyvhöz :)
2011. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Melyik kônyvvel kezdtétek? Esetleg van olyan amit le lehet tôlteni? Nagyon kéne a vàltozàs, csak nem tudom hogyan...
2011. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
könyvet ami lapokból van hogy akarsz letölteni?:???
2011. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Màr léteznek letôlthetô kônyvek is. Ami vagy a gépen olvasol, vagy ha akarod kinyomtatod és bekôtôd magadnak :) Sajnos nem magyar fôldôn vagyok, hogy besétàljak egy kônyvesboltba, vagy egy kônyvtàrba, az meg rettenetesen dràga, hogy ide kihozzàk nekem sajnos, ezért kérdeztem, hogy tudtok-e olyan webcìmet, ahonnan le tudok tôlteni esetleg...
2011. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!