Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehetséges alfába lemenni...

Succulent kérdése:

Hogy lehetséges alfába lemenni? Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok! Köszönöm!
2011. jún. 25. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

csukd be a jobb szemed!!



Aztán a balt!



És most jó!

2011. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Vannak ilyen könyvek. Én így nem tudom neked elmagyarázni... :/ Keress rá valahol.
2011. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Az a lényeg, hogy helyezkedj el kényelmesen, majd csukd be a szemed, majd a fejedtől a lábujjaidig végig lazíts el mindenedet. Már ez egy hatalmas megkönnyebbülés, főleg ha 12H-t dolgozol. :)

Na ha ez megvolt számolj 100-tól vissza felé 2 másodpercenként 1-et. De vigyáznod kell azzal, hogy az emberek 90% ezt a szintet alvásra, vagy az ébredés első fázisaira használja, szóval lehet hogy elalszol.

Ajánlok egy könyvet ami RÉSZLETESEN, pontos leírást ad hogyan juss el oda, és hogyan használd.


[link]


Itt rögtön el is tudod olvasni, vagy letölteni, ha van percig lazítsd el magad teljesen a fejed tetejétől a lábujjaidig. Utána 100-tól számolj visszafelé 2 másodpercenként 1-et. Ha mindent jól csináltál akkor alfába jutottál. Viszont vigyázz, nehogy elaludj, mert az emberek 90%-a ezt a szintet alvásba menet, vagy a felébredés első fázisaira használja, tehát előfordulhat, hogy elalszol. Ajánlok egy nagyon jó könyvet ami részletes leírást ad, hogyan juss el oda, hogyan használd, és a miértek hogyanjára is választ ad. :)


[link]


Rögtön elolvashatod az oldalon, vagy le is töltheted.

Csak kíváncsiságból, mire használnád? :)

2011. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Bocsi a dupláért, de közben összeomlott a mozzilám, és belesz@rt a szövegembe. :)

2011. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: Nem tudom csak érdekelne :D amúgy milyen érzés? Mit kell éreznem?
2011. jún. 29. 07:14
 6/16 anonim válasza:
47%

A könyv címe: Agykontrol

Azért vigyázz vele. Nekem két alkalommal sikerült és kellemes , pihentető volt, de harmadszorra melkasi fájdalom, halálfélelem, nehéz volt vissza jönni , mint egy rossz álom, mikor fel akarsz ébredni...

Azóta párszor próbáltam ,de nem sikerült többet alfába kerülnöm.

2011. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ennek megvannak a veszélyei?
2011. júl. 11. 10:51
 8/16 anonim válasza:

"Agykontrol" hozzászóló:

Nem vagyok szakértője a témának. Csak leírtam a tapasztalatomat. Nem tudom mennyire voltam veszélyben, csak sejtem, hogy sikerült lelassítani vagy leállítani a szívverést (csak a melkasi fájdalomból következtetek), bár nem ez volt a célom. Másoktól nem hallottam ilyen problémáról. Szerintem biztonságosabb felkutatni egy ezzel foglalkozó csoportot és felügyelet mellett betanulni.

2011. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Dehogy is. xD Akármit is éreztél az nem az alfa hatása volt.

Ha én megpróbálnám szavakba önteni az alfa érzés valahogy

úgy magyaráznám, mint egy irányított álom, ami közel álla valósághoz, de nem az. Amit 07-10 00:32-es érzett az szerintem nem az alfa miatt van. Az alfa érzése általában megnyugtató, és nem tudod alfa szintre bevinni a stresszt, az idegességet, stb. Ha mégis ilyen dolgokra gondolsz kizökkensz alfából.

Hogy érzékeltessem az alfa szint az az agyad rezgésének elnevezése. az agyad minden pillanatban rezgéseket bocsájt ki, ami normál ébrenléti állapotban, a fizikai világban vagy akkor az agyad rezgése 21-14Hz/s ezt nevezzük bétának.


Amikor alfában vagy akkor 14-7Hz/s az agyad rezgés száma.

Ez alatt már csak a théta van ami 7-4Hz/s ami az alvás.


Amit a biztonságról mondok csak annyi, hogy ezt az emberek 99.99% gyógyításra ESP-re vagy egyéb HASZNOS dolgokra használják, nem pedig a szívverésük lassítására. :D

Amíg te is értelmes dolgokra akarod használni 10000%-ig biztonságos, még felügyelet nélkül is. A gyógyításnál azonban a komolyabb betegségek leküzdése érdekében hasznos alfába menni, de az orvos rendszeres látogatását nem váltja ki.


Tehát ha pl cukorbeteg vagy akkor nem csinálhatsz olyat, hogy ááá én simán meggyógyítom magam alfával, nem megyek orvoshoz, és nem szeem a gyógyszert úgyis meg gyógyulok. Ellenkezőleg. Menned kell! Egyeztetni kell vele, folyamatosan mérni kell a gyógyszerbevitelt stb.


Ekkora kitérő után visszatérve az alfa szinthez, biztonságos!

Mivel hosszú a lista, ezért csak néhány gyakori dolgot sorolok, amiben segít az agykontroll:

-dohányzásról való leszokás

-fejfájás elmulasztása

-gyors és könnyű tanulásra

-gyógyításra testileg és lelkileg egyaránt


Aki kiváncsi a többi hasznos dologra, valamint meg akarja tanulni használni az agyát, az olvassa el a már általam belinkelt könveket:


[link]


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

"Agykontrol" hozzászóló:

"Dehogyis"-re: Írtam, hogy első két alkalommal nekem is sikerült, csodálatos pihentető, súlytalan érzés. Harmadjára szintén így indult, de rosszul végződött.

Nem akarok senkit sem riogatni, de úgy gondolom jobb, ha más istudja. Nem tudom az esetek hány százalékában vagy ezrelékében fordul elő ilyesmi.

Az amit még Te nem tapasztaltál meg, nem biztos, hogy nem létezik ...

2011. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!