Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a különbség az agykontroll...

Mi a különbség az agykontroll és a vonzás törvénye között?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 18:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Oké, de mit tudok pontosan irányítani?

És úgy jól csinálom, ha ellazulok és elkezdem magamban mondogatni a célom és el is képzelem, vagy az már a vonzás törvénye? Nem értem a kettő között a különbséget...

2011. júl. 5. 21:17
 12/21 A kérdező kommentje:
És gondolatot azt hogy olvashatok? :D
2011. júl. 5. 21:18
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

A különbség az, hogy a vonzás törvénye hülyeség! Valaki írta, hogy az tudományos.. na hát ezen jót nevettem. [link]


A cikktől függetlenül persze a pozitív gondolkodás tényleg hasznos, és előre viszi az embert az életben. De nem kell bedőlni mindennek.

Az agykontrollról személyes tapasztalatom nincs, de van egy közeli ismerősöm aki eredményesen alkalmazza.

2011. júl. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10%
Az agykontroll egy létező, tudományosan bizonyított tény, a vonzás viszont egy ezoterikus hablaty, kamu szar. Ennyi a különbség :)
2011. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tiszteletem!

Sajnálattal közlöm minden vérpistinek, hoy igazából nem véletlen a hasonlóság! Illetve hogy a Vonzás törvénye nem hablaty. Igaz hogy nem kell mindenbe bedőlni... DE!

Ez nem egy drog, amitől bajod lesz, nem is betegség.... Érdekel? Kipróbálnád? Járj utána miként használhatod és max kipróbálod. Ennyi. Személyes tapasztalom, hogy működik, az agykontrollal meg most fogok ismerkedni igazán

2011. júl. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye természettudományos értelemben egyenlő a

gravitációval, az agykontroll pedig egy lehetséges pszichiátriai kezelés, amitől szerencsés esetben vagy meggyógyulunk, vagy élhetőbbé tesszük az életünket.

Megjegyzem, hogy egyes vallások gyakorlásával(hindu, buddhista) hasonló, vagy azonos hatások érhetők el.

Lehet, hogy az agykontrollt a modern ember azért

találta ki, hogy megszabaduljon a keresztény vallás

embertelen vízióitól ?!

2011. júl. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

nos, én a vonzás törvényét kevésbé ismerem, az agykontrollt igen, de amit tudok róla, azok alapján elég hasonló. lényeg, hogy pozitívan gondolkodj, ne a negatívat képzeld el, programozd rá az agyad.

aki azt írta, hogy az agykontroll meg nem bizonyított, marha. dehogynem az.

de egyébként így működik a vallás is, igen, az imák. te elhiszed, hogy amit kérsz, az teljesül, és emiatt teljesül is.

2011. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%

Hogyan/honnan tudom elsajátítani legkönnyebben az agykontrollt?

Különbség szerintem abban van hogy az agykontrollhoz az alfa szintre megyünk,a vonzás törvénye meg a pozitív gondolkodáson alapszik.

2011. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

PRóbáld felfogni úgy a két témát mint egy turista útvonalat ami egy kilátóhoz vezet. SZinte mind1 melyik utat választot ugyan oda jutsz, sőt, mind1 az hogy agykontrollnak vagy vonzás törvényének nevezed. Az alfa azaz meditációs állapot kell hogy megnyugtasd magad és tudjál végül koncentrálni a kívánt dolgokra... érző lények vagyunk így minden pillanatban még ekkor is társulnak érzelmek a gondolatokhoz. Még ha nem is szembetűnően. A Vonzás törvénye meg azt mondja hogy a legnagyobb fegyver az érzelem amivel alkotsz. a lényeg hogy örülj annak amit akarsz és hagyd hogy úgy történjen ahogyan akar manifesztálódni az a valami. lényeg az hogy ne szabj magadnak korlátokat. Pl: ahhoz hogy ezt megkapjam ahhoz kell ez meg ez vagy talán ez. Azt mondják az ember fantáziája határtalan. Ezáltal mindenki másként tudja elképzelni annak a dolognak a megkapását vagy megszerzését. A lényeg hogy magadat ne blokkold és hagyd hogy úgy történjen ahogy történnie kell. Ha nyitott vagy észre fogsz venni jeleket, utalásokat, a dologra vagy azonnal meg fog történni . Ha valami nem történt meg adj uram teremtőm x időn belül az azért van mert megint felhúztál egy határt ... Idő. Nincs idő.


Saját esetemből had mondjak pár példát:


Voltak idők hogy egy jó barátommal elakartam már menni egy jó lazulni, kikapcsolódni. elképzeltem ennek rengeteg változatát és formáját hogy miként tudnánk egy jót szórakozni. Ezen felül költőpénzt is akartam. Nos én édesanyámmal élek és fizum 100% át hazaadom. De én azon felül is akartam egy kis költőpénzt vagy hasonló. Erre pár napra rá felhívott egy régi ismerősöm akinél dolgoztam mint rakodómunkás, és mondta hogy adj uram teremtő szüksége lenne egy két melóra emberre. Ezáltal a + pénz meg is oldódott. E hét elején mentem a fizumért. Megkaptam a pénzt, és az érdekesség, hogy haza fele az úton felhívott haver a kis kiruccanással kapcsolatban hogy ráérek e szombaton. Mit ad isten, pont szombati napon nem voltam beosztva meló helyen, így tudok menni és van miből.

Ilyen egyszerű.

Remélem tudtam segíteni

2011. júl. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Köszi a hosszas választ!

A pozitív gondolkodás tényleg segít:-)

2011. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!