Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet fejleszteni az...

Hogyan lehet fejleszteni az agyi képességeket?

Figyelt kérdés
pl: memória, logikus gondolkozás, kreativitás stb.
2011. júl. 18. 19:05
1 2
 11/16 BlackSword ***** válasza:
Úgy látszik mégsem olvasol eleget, vagy nem színvonalat olvasol, mert kifejezni magad nem tudod kulturált hangnemben... Szóval olvass minőséget...
2011. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igazán sajnálom ha valakit bánt az efféle trágár beszéd de csak igy tudtam kellően kifejezni: hogy nem ezen múlik és nem ilyesfajta válaszokat várok. És igenis az első válaszok alapján úgy tűnt mint ha egy 12 évesnek tekintenétek aki egész nap gépezik és tévézget. És elmondom milyen csatornákat nézek: Natiol Geography, Viasat Exploler, Discavery
2011. júl. 19. 14:18
 13/16 Anyomika ***** válasza:
Hallod az National Geographic és Discovery ha már nézed a nevét tud. És igazából azon is tudnak rendesen hülyeségeket beszélni. Mondom keresztrejvény és memória játékok. Esetleg valami vitamin kúra.
2011. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Aki csak megemlítette a TV-ét KAPJA be, a többiek válaszát köszönöm, kérlek többet ne írjatok.
2011. júl. 20. 13:21
 15/16 anonim ***** válasza:
Meditációval és tartalmas információk keresésével, ez esetbne teljesen mindegy hogy film vagy könyv vagy csak hallgatod a hogy nő a fű stb.
2011. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BlackSword ***** válasza:

"Igazán sajnálom ha valakit bánt az efféle trágár beszéd de csak igy tudtam kellően kifejezni"


Így állít ki magáról az ember szegénységi bizonyítványt... Nem tudtad??? Miért nem tudtad??? Talán nincs elegendő szókészleted??? Kellemetlen, akkor vegyél a kezedbe egy könyvet, mert abban szavak vannak...


És még egy csúnya szót sem írtam le...

2011. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!