Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan, akit megtapaszt...

Van itt olyan, akit megtapasztalta, milyen érzés agykontroll által befolyásolva lenni?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm, aki járt agykontrolltanfolyamra, megtanította, hogy vehetek rá valakit valamire tudat alatt, álmában.


Elvileg, ha jól csináljuk, a célszemély vagy álmodni fog az üzenetről, vagy megérzése lesz arról, hogy meg kell tennie, amit üzentünk neki.


Sulis táborokban mindig ki akartuk próbálni egymáson, de valamiért sose jött össze, (ehhez ugye aludni kell, és az egy táborban ritka :D) viszont állítólag a barátnőm ennek köszönheti, hogy még sosem feleltették kémiából :D


Van itt olyan aki esetleg ismeri ezt a technikát, és kipróbálta már valakin, és bevált / kipróbálták rajta, és tényleg érzett valamit? Működik?


2011. júl. 20. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy marhaság. Ez legfeljebb akkor működik, amikor anyuka beszél az alvó gyerekéhez.
2011. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Killgun ***** válasza:
Ez lehetséges...De azt már kétlem,hogy olyasvalamit csináljon meg a célszemély,amit nem akar...Tehát oké...mondjuk...Holnap anyud ezt és azt főzzön...De pl leugrani nem fog a tetőről...
2011. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha valaki befolyásol agykontrollal észre sem veszed hogy irányítanak csinálod amikor megcsináltad és nem akartad amugy agyba lefuttatod minek csináltam ezt azt annyi.
2011. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én most járok tanfolyamra, és domján laci ismertette a technikát, rengeteg esetet mondott, amiben működött.


Ma fogom elvégezni a technikát, mert lakótársam haza akar költözni, pedig sokkal többmindent elérhet Bp-n, de lusta dolgozni, v jobb állást keresni, pedig csak a hasznára válhat.


Dr. Domján Lászlótól olvasd el az agykontroll tanfolyami kézikönyvet, ott nagyon jól le van írva.


A lényeg, h csak olyan üzenetet küldhetsz, ami a fogadónak is hasznára válik, pl szokjon le a cigiről, alkoholról, bár ezek erős szokások, így sok alkalmat igényel.

Mindenkinek van szabad akarata, ezért lehet, h a befogadó soha nem fogja megfogadni az üzenetet, főleg, ha abból kevesebb haszna van, mint előnye.


Nővérem lehet, h volt manipulálva, mert exbarátja gyakorlott agykontrollos, és nővérem bár nem mindig élvezi a társaságát, de mégis sokszor jár át hozzá (itt kivételesen nem a szexről van szó :). Nővérem nem is érti, h miért csinálja ezt.


Na vhogy így lehet felfedezni, ha részben manipulálnak, vagyis olyasmit teszel, ami neked nem teljesen rossz, de mégsem érted az értelmét a cselekedetednek.

2011. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

A barátnőm elolvasta José Silva könyvét. Úgy gondolta, jó ötlet lenne, ha arra fókuszálna, hogy én lemondjak a cigiről. Az lett az eredmény, hogy én egyszerűen nem bírtam rágyújtani, mert rosszullét fogott el. Többször is próbáltam elszívni pár slukkot, de mindig ugyanaz a rosszullét jött rám. Nem értettem, de aztán felfedte a programozást és sajna ezt rosszul tette. Utána már nem volt rám hatással a módszer.

Végül én el is végeztem a tanfolyamot és szerintem működik is.

Csak a fránya cigivel nem. Minden más bejön, de ettől nem tudok szabadulni. (Erdő)

2011. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon jó látni, hogy ez tényleg működhet, akkor igyekszem jó dolgokra használni :D
2011. júl. 23. 21:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, egyszer üzentem az anorexiás barátnőmnek hogy pontosan négy órakor igyon egy kakaót. Mondtam, hogy pontosan mikor(dátum, óra), ez nagyon fontos. Továbbá nagyon fontos, hogy kedvesen beszéljünk a személyhez, rövidek legyünk, és ami talán a legfontosabb:elmondani, hogy neki miért jó amit éppen tenni készül, tehát amire rá akarjuk venni. Szóval nála voltunk, és tényleg pontban négy órakor felállt, majd behozott kakaót, és ivott, pedig ha tudnád mióta evett az abonett kenyeren és a salátán kívül bármit is, hát még kakaót...utána persze elmeséltem neki, de kinevetett, azt mondta, hogy egyszerűen megkívánta az italt, semmi egyéb.
2011. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam, de ha ez így működik, akkor ha irányítva voltam, ha nem, nem is tudhattam.

Nem igaz?

Mindenesetre nagyon nem szeretném, ha valaki agykontroll által irányítgatna engem.

Szerintem ez etikátlan dolog.

2011. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem irányít, mert eldöntheted, hogy akarod-e. Nem tesz döntésképtelenné, csak "tanácsot" ad. Szerintem jó dolog, és ha tényleg működik, én fogom alkalmazni, de persze csak jó dolgokra.
2011. júl. 25. 21:38
 10/11 anonim válasza:
mi ez az Inception-feeling..?
2011. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!