Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mondana valaki olyan meditáció...

Mondana valaki olyan meditációs módszereket mondani amivel pl. az előző életünkkel kapcsolatos infókat kaphatunk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én meditálok szinte mindennap, de ilyen infóhoz még nem jutottam.
2011. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
leülsz törökülésbe és a hónod alá veszel egy kacsát, mert amikor hápog akkor a spirituális madarak jelennek meg, amelyek megnyitják a kaput a múlttal. de a kapu nem nyílik ki, ha csak nem egy májkrémes szendót fogsz a jobb kezedbe és egy kishableány jelmezben nem kántálod az egyik betétdalt. de h megértsed pontosan mi történik a sejtelmes időféregutakban, fészket kell raknod egy nádiposzátának a fejeden gumimacikból.
2011. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Won ***** válasza:

szia!

Én erre az önhipnózist tudnám javasolni, az ami hatásos lehet. Itt a link: [link]

2011. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Holotróp légzéssel elvileg vissza lehet "menni" előző életekbe, de nekem nem sikerült. Habár én nem is foglalkoztam vele sokáig, hamar feladtam.
2011. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, ösvénymunka, amit én tudok. Nehéz leírni, wiccas könyvben olvastam, de ez pont arra való, ha válaszokat szeretnél. Szerintem hatásos lehet. Neten biztos megvan, hogy mit-hogy kell.
2011. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A második válaszoló írta le helyesen.

A többiek kevernek valamit...

2011. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az ÉRTELMES válaszokat ;)
2011. júl. 23. 18:31
 8/8 anonim válasza:
65%
hívd fel a nagyszülőket
2011. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!