Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet jól idézni -...

Hogy lehet jól idézni - jósolni? Módszereket írjatok . Thx!

Figyelt kérdés
Ha tudtok írjatok , kérlek. és bunkó beszólásokat , kösz nem. Segg**jek!!!!!!!!!! xDDDDD Na jó. Az előzőért bocs. De tényleg ne írjatok bunkó beszólásokat , ok????????? Kösziii!!!!!!! Thx!!!! :)))))
2011. szept. 22. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem szereted a bunkókat, akkor miért írtad le h "Na jó. Az előzőért bocs." ahelyett h kitörölted volna a "Segg**jek!!!!!!"et?
2011. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán érthető a kérdésed. Hogy érted h jól idézni - jósolni? Hitelesen csalni? vagy valódi módszereket keresel?
2011. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem de te örülsz ha beszólnak egy olyan kérdésre amit komolyan gondolsz?!?!!!!!!! Mondjuk ez a kérdés nem annyira komoly. És úgy értettem hogy hogy KELL jósolni. Vagy hogy KELL szellemet idézni. Módszereket. A jó azt jelenti hogy ne ilyen: oszd ki a kártyát. Aztán találj vmi frappáns megoldást!!!!!!!! Én csak HITELES dolgokat szeretnék.


És TÉNYLEG sajnálom a beszólásom , csak a húgom amíg elmentem inni egy kortyot és a kérdés meg volt írva ő ügyesen megnyomta az első dolgot amit látott , mert öltöztetőst akart játszani!!!!!!!!!!!!! Bocsiii! Tényleg!!!!

2011. szept. 22. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod, akkor szellemidézéshez az ouija táblát ajánlom: itt a leírás róla, és a bolt, ha venni akarsz, vagy magad is elkészítheted.


[link]


[link]


[link]

2011. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ♥♥♥
2011. szept. 23. 13:22
 6/8 Evele123 ***** válasza:
Szerintem ha jót akarsz magadnak, nem csinálsz ilyeneket.
2011. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem se kezdj ilyen dolgokal.Van egy egyszerü meg oldás egy könyv közepébe a középsö lap felsö részére ahol kezdödnek a sorok ott is a közepére kössél be egy kulcsott

cernával.jo ha az illetö saját könyve akit hivni akkarsz.két ujjadal tartod a kulcsot ha elfordul a kérdésedre a könyv akkor igen a válasz ha nem mozdul akkor nem a kérdésedre a válasz.Jo szorakozásnak tünik de mellesleg nekem bejött az amit a nagy apám válaszolgatott. Csak vigyáz

2011. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem idézőjelek közé kell rakni és egyértelműen feltüntetni a forrást.
2012. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!