Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy mostanába...

Miért van az, hogy mostanába amit álmodok reggelre elfelejtem?

Figyelt kérdés
Egy ideje mindig éjszaka felébredek hogy álmodtam valami érdekeset, és gondolom magamba hogy ezt úgyse felejtem el és másnap megnézem mit jelent! Na de reggelre állandóan elfelejtem, ez valami borzalom már :(
2011. szept. 20. 14:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nálam is ez van. :(
2011. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Zömébe én is elfelejtem de azt tudom hogy szar volt vagy jó vagy iszonyatos! jobb is hogy így van mert átlag rosszakat álmodok.

Azt úgy szokták hogy felkeléskor gyorsan leírják, ha tudod.

2011. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fáradt vagy szerintem és ennyi. Olyankor én is elszoktam felejteni.
2011. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 x) ***** válasza:
Tudod egy éjszaka átlagosan 3szor is álmodsz. Csak nem emlékszel rájuk. Ez már csak így van, a miértjét sajnos nem tudom. :)
2011. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért van, mert az álmok többsége nem arra való, hogy megjegyezd (amelyik erre való, ott fölébredsz és elég izgatott vagy ahhoz, hogy ne felejtsd el) - hanem az agy ilyenkor rendezi el azokat a dolgokat, amelyeket napközben még nem tudott. Jobb is, ha nem emlékszel rá, mert akkor még egyszer kell foglalkozni vele.
2011. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de én mostanába úgy vagyok vele hogy felébredek ha valamit álmodok, és tisztán tudom is akkor hogy mit álmodtam, de reggelre elfelejtem :/ Pedig ez velem sosem fordult elo eddig, míg nem párhete mutétem volt, azota álmodhatok bármit, elfelejtem!!!! :(
2011. szept. 20. 16:49
 7/12 x) ***** válasza:
Milyen műtéted volt? Mert valószínűleg kaptál olyan gyógyszereket amik hatással vannak egy darabig az agyműködésedre alig észrevehető formában :) valószínűleg nemsokára a régi leszel.
2011. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sokszor jobb is ha nem emlékszel rá .. majd visszajön de ja vu képében :) várd csak ki!
2011. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
pajzsmirigy mutétem volt, lehet mondjuk ettol is vagy még a narkózis is hathat?! néha mást is elfelejtek, és ébren vagyok pedig...
2011. szept. 20. 19:29
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


;)

2011. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!