Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Be akarok vonzani a lottó...

Be akarok vonzani a lottó nyereményt, de ehhez segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

GONDOLok rá minden nap, tehát az én részemről okés, de mivel ez egy nagy dolog, könnyebben tudom bevonzani, ha mások is gondolnak rá. nem azt kérem, hogy egész nap erre gondoljatok, pláne hogy nekem, nem magatoknak, de mondjjuk naponta 1-szer gondolnátok szeretettel arra hogy ez a válaszoló nyerje meg a lottót? amúgy is, ha másoknak jót kívánsz, azt te is visszakapod. :)

csak azok vlaszoljanak, akik hisznek ebben, és segítenek, lehurrogó hitetlenkedő válaszokat nem kérek!!


2011. ápr. 26. 10:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
be akarom*
2011. ápr. 26. 10:35
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Majd gondolok rád, ha megnyertem.
2011. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
te hülye vagy, és másokat is hülyének nézel, mégis milyen választ vársz, haaa?!
2011. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
késő kérdező az e heti lottót már bevonzottam.
2011. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy én sem értem, hogy mire jók a jósok, a jövőbelátók, ha nem mondják meg a következő hét lottószámait. Az nem ér, hogy nem vállalják a felelősséget, stb., mert ők is dolgoznak, akkor meg minek vannak? Ja, hogy kamuznak ezerrel? Háát, akkor ne csinálják ezt.

Mellesleg nem fura, hogy a cigányok csinálják inkább? Erre van a jósoknál, a cigánykártya, stb… .

2011. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
64%
Kérte külön a kérdező,hogy ne szóljátok le.Igenis működik,de csak akkor,ha ELHISZED ,hogy az a tiéd.Egy kis kétely hatástalanítja az egészet...De olvass utána.
2011. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet,hogy ezt azért nem tudja senki bevonzani,mert széthúzás van,mindenki más irányba akarja vonzani? Mert pl az,hogy sikeruljon egy vizsgád... ott nincs ellenhúzás. Amúgy drukkolok. Legyen tied mindjuk az 5os, enyem a 7-es,ok. ;)
2011. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mivel gép sorsolás van azért a szurkolás nem segít.
2011. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
56%
Köszi,hogy lepontoztok,miközben védem a kérdezőt.Sokaknak működött már ez,többek közt nekem is.Igazán kell akarni és elhinni.Akinek fingja sincs hozzá,ne kommenteljen.Milyen szutykok vagytok...
2011. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Előző vagyok...Nem a lottó sikerült,hanem több kisebb dolog is,így vonzottam be.
2011. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!