Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Be lehet vonzani szerelmet...

Be lehet vonzani szerelmet fiktív személy alapján?

Figyelt kérdés

Na, elég hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de itt megmagyarázok mindent.


A helyzet az, hogy azt hiszem, beleszerettem egy képregény szereplőjébe xD


Ha eleget koncentrálok rá, bevonzhatom a Földi hasonmását? Mennyi az esélye, hogy egyáltalán találjak valakit, aki olyan, mint ő? xD


Elég komolytalan kérdés, tudom, de azért a nagyon szkeptikus/lenéző válaszokat mellőzzétek, légyszi.


2011. aug. 19. 22:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"meg van írva hogy ki lesz a párja..."


Ok.

2011. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

xDD

ez most komoly??:DXD

2011. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jól van na, unatkoztam nyáron xD
2011. aug. 30. 20:05
 14/17 anonim ***** válasza:
Milyen képregény?
2011. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Berserk
2011. szept. 2. 18:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, régen írtam novellákat a magam szórakoztatására és az egyik karakter tulképpen a férfiideálom volt. Chrisnek hívták, fekete hajúnak és zöld szeműnek képzeltem el. Most szeptemberben elkezdődött az egyetem, és egyik csoporttársammal nagyon gyorsan egymásra is találtunk... Krisztiánnak hívják, zöld a szeme és fekete a haja :D
2012. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hűha, te aztán szerencsés vagy :D Jelenleg ott tartok amúgy, hogy megjelent a közelemben a gyerekkori álompasim, mindennek megfelel, csak éppenséggel minden lányra rányomult, csak engem hagyott ki... vagyis, egy ideig úgy tűnt, tetszem neki, de hirtelen elfelejtett...

Szóval azt hiszem, ideje elkezdenem rajzolni valami elborult fancomicot erről a drága jó mangaemberkéről...

2012. jan. 7. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!