Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki járt mostanában (idén)...

Valaki járt mostanában (idén) Domján László 4 napos agykontroll tanfolyamán? Milyenek a tapasztalatok? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Kell vinni valamit magunkal? Egyáltalán megéri a 36 ezer forintot?
2011. okt. 20. 09:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
10%

Jó biznisznek hangzik...


Egyébként ez a "programozás", hogy igenis elérem stb végülis egy mezei önszuggeszció (önmagammal elhitetem), csak itt mesterien becsomagolták egy tudatprogramozásba, agykontrollba és egyébbe, felsőbbrendű tudás birtokosaként tetszelegnek, közben csak önbizalomhiányt pótolnak.


És erre rátelepszenek és sok pénzt lehúznak róluk.

2011. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
7%

Biztos ,hogy járt valaki ennek a kóklernek a "tanfolyamán" ha lehet annak nevezni.

Valószínűleg úgy zajlik,hogy odamész leadod a lóvét majd a HÓKUSZPÓK magyaráz valamit aminek a 99%-át nem érted és aztán mehetsz haza abban a tudatban,hogy boldog lehetsz mert nincs semmi nehéz és leküzdhetetlen az életben.

De sajnos pár nap és rájössz ez nem így van és sirathatod a pénzed amit már a HÓKUSZPÓK átutalt egy másik számlára amiből hizlalja a fejét.

Tanulság:költsd magadra és szeretteidre azt a pénzt amit ennek fizetsz mert a lelki békédet nem az agymosás állítja helyre.

2011. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
12%

Előzőnek:

Valamennyire azért működik, mert sokszor elmondják sok pénzért a nagy bölcsességet, megvesznek sokezer forintos könyveket amiben ugyanarról van szó, veszik a nagyon jónak mondott varázserejű CDket, a végén pedig már minden csatornán az ömlik feléjük, hogy igen, meg tudják csinálni, képes rá, satöbbi. Persze ez igencsak nagyon súlyos pénzekbe kerül a végén és annyi történt mindössze, hogy elmagyarázták neki, hogy próbálja meg azt, amibe bele akar vágni.

Eddig sima önbizalmi tréning lenne amire mondhatnánk, hogy hát ja, ha valakinek nincs önbizalma akkor százezer forintért bemagyarázták neki, hogy van.


A kínos dolog ott kezdődik, hogy azt is beültetik a fejébe (beprogramozzák???), hogy ez egy felsőbb tudatállapot, programozás, bevonzás, stb és ezzel egy felsőbb kaszthoz tartoznak, akik programozgatással irányítják a környezetet. Pedig ugyanolyan átlagemberek mint bárki más, csak önbizalmi problémáit ilyen humbuggal elfedte és felülre helyezte magát az átlagembernek. Annak, aki magától belevág dolgokba és maga éri el céljait.


...Amikor már viszont auraprogramozás felé mennek, no az már kérem definitíve balek.

2011. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

Elmondanátok ti itt a végefelé ketten, h miért beszéltek olyanról, amiről fogalmatok sincs?


Aki járt tanfolyamon, az megértett mindent, és ahogy mondtam, nem csak önbizalomhiány miatt mennek oda az emberek.

Sőt, aki önbizalomhiánnyal ment be, az azzal is jött ki, de legalább megtanulta, h hogyan tud ezen változtatni.


Továbbá aki épeszű, az tudja, h nem mindent lehet elérni agykontrollal, amikor a fogyásról volt szó, laci nem azt mondta, h csak programozzál, és jó alakod lesz 1-2 hét alatt, hanem elmondta a technikát, és megjegyezte, h a célok minél hamarabbi elérése érdekében mozogni kell, és visszább kell venni a zabálásból. sokan még utóbbi kettő módszerrel is nehezen fogynak, nekik segít az agykontroll.


Nem leszünk istenek, csupán a lehetőségek tárháza nyílik meg előttünk, h megoldjuk a gondjainkat, és minél több előnyre tegyünk szert.


És nem ismerek olyat, akinek ne vállt volna be az agykontroll, és magamnál is tapasztalom, h sokmindent elértem ennek a segítségével.

2011. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%

Az előttem szólónak.

Nem személyeskedni akarok de szerintem Te azért véded az agykontrollt mert fizettél érte és nem szeretnél tudatosulni ,hogy a pénzedért nem azt kaptad amit reméltél.Tudom most ellenkezni fogsz de a tudatod mélyén érzed,hogy igazat beszélek.

2011. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

tudjátok szerintem meg mindenk abban hisz amiben akar a lényeg hogy neki segítsen, nem kell itt vitatkozni csak egy egyszerű kérdés volt.

Én megvettem a jegyemet, novemberben megyek és majd leírom a tapasztalataimat, addig is kár vitatkozni és igen juj most mi történik ha véletlenül nem válik be max 36 ezret bukom dehát nem ezen múlik a boldogságom hála isten de mi van ha beválik és sokkal jobban fogom érezni magam az megfizethetetlen szerinem....

így próba szerencse:)

Aki meg nem hisz benne az mit keres itt?

2011. okt. 28. 09:13
 17/26 anonim ***** válasza:

pcmagic: vicces ez a kis settenkedős érzelembemagyarázós szöveg, és olykor meg lehet ezzel fogni az embereket, de nálam nem talált.


arra nem is gondoltál, h nekem bevállt, és arra akarok ösztönözni másokat, h ami nekem bejött, azt próbálják ki?


nem voltál még olyan szituban, ahol neked vmi nagyon tetszett, de mások leszólták, és te csakazértis kiálltál mellette?


és aki még az agykontroll mellett van, voltak is tanfolyamon, miondről el bírod képzelni, h olyan érzelmi elhomályosulásban van, mint amit nálam feltételeztél?

2011. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Igen eltudom képzelni.

Ugye igazam van?

2011. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

pcmagic: bocs, de hülye kérdés :P


ha igazad van, és eddig is ellenkeztem, a véleményeddel, ak szted most bevallanám? :)


ha meg nincs igazad, ak meg érthető, h hülyeség lenne egyet értenem veled :)


arra egy rendes beszélgetés kéne, h elhidd, én láttam, átéltem, és tudom, h az agykontroll működik.


azonban ilyen fórumos formában nem is akarlak meggyőzni, mert meg is tudlak érteni, hiszen pont hazafelé a vonaton olvastam egy könyvet, amiben leírtak egy történetet, ahol pont egy olyan eset történt, mint amiről te beszélsz, h az embereket átvágták, és azok szabályosan híresztelték a hamis történteket, csakhogy maguknak bizonyítsák azt, h nem verték át őket.


érdekes eset, és érthető is. emiatt én is átgondoltam főként, h nem estem-e ilyen hibába, de végiggondolva minden biztos és félig biztos eredményemet kizárt dolog, h ezeket csak bemesélem magamnak.


na ha itt írkálok, ak dicsekszek is egy kicsit:

ilyenkor én már általában megfázva szoktam lenni, mert szoktatva magam a hideghez nem szoktam rendesen felöltözni, így történt, h rámesteledett az egyetemen, és ott voltam rövid ruhában fél 9-kor. háromnegyed órát vacogtam mire hazaértem, és semmi bajom nem lett ezután, pedig vitaminokat sem eszek rendesen, de h mégjobb legyen az egészségem, azokra is figyelni fogok.

Összesítve én sehogysem fogok lebetegedni, kivéve ha vizesen, egy szál hímvesszőben korcsolyázok a befagyott dunán :D

2011. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
88%

Nem olvastam el az összest választ, de szerintem megéri a 36 ezret a tanfolyam.

Én megszereztem az alapkönyvet, hanganyagokat, hónapok óta itthon meditálok, relaxálok, használom az agykontrollt úgy, hogy egy fillérembe sem került. Voltak kisebb sikereim, programoztam magamnak ezt-azt, még pénzt is, férjemet megvédtem 1-2 dologtól stb stb... de kíváncsi voltam, hogy mivel nyújt többet a tanfolyam. Ééééés sokkal!


Ma voltam Domján Lacinál, holnap is megyek! Könyv nélkül is el lehet sajátítani a technikákat, de azt átérezni, mikor 3-400 ember egyszerre meditál és azt az energiamennyiséget, ami akkor ott van, a könyvből megtanulni, megtapasztalni nem lehet.


Én vittem magammal füzetet, tollat, jegyzeteltem ezt-azt, ami nekem fontos. Vannak "házifeladatok" azt is beleírtam.

Vittem szendvicset, innivalót, mert szünetekben nagyon nagy a sor a büfénél. Meg így olcsóbb is. Ezen kívül nagyon más nem kell.


Sok sikert a betegséged legyőzéséhez!!! ;)

2011. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!