Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy csináljam, min kellene...

Hogy csináljam, min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Nem megy a tanulás, idén meg érettségizek.

Már mindent megtettem, de nem jutottam előrébb. Minden nap futok egy órát és tornázok este. El szoktam járni úszni is heti egyszer. Elhagytam a nassolást, most már csak egészségesen étkezem. Két hete rábukkantam az alfázásra és azóta próbálkozok szintemre menni. Eldobtam a cigarettát is, már vagy két hónapja nem gyújtottam rá egyszer sem. Napi négy órát tanulok itthon, de nem megy bele a fejembe rendesen a tananyag. Szeretnék jó érettségit tenni, de a napi négy óra tanulással nem megy négyes témazárót sem írni. Már rengeteget tettem ez ügyben, de nem segít semmi. Én mindent megteszek, de nem használ.

F/18


2011. okt. 24. 18:54
 1/2 x) ***** válasza:

Alapvetően nem életmódváltás kell ehhez. Ha rossz a tanulási módszered akkor semmit sem ér. Elmondanád kb hogy hogyan tanulsz? Tehát hogy mivel kezded és mit hogyan tanulsz. Még az általánosban az osztályfőnököm rendesen beleverte a fejünkbe a "jó tanulás módszerét" hogy sose fogom elfelejteni. 2 évig csak erről prédikált, de ez már másik téma... de persze mindenkinek máshogy könnyű.

Szóval alapvetően az életmódváltással semmire sem mész. Az ezotéria pedig (bármennyire is a szívem csücske) de többnyire csak elvonja a figyelmedet a tanulásról.

2011. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem rég fejeztem be az agykontroll tanfolyamot. Van számodra egy jó technikám. Ha megtanultál lemenni alfába akkor utánna könnyű dolgod lesz. Elmondod h mijen anyagot akarsz megtanulni és azt mondod közben hogy: amikor összeérintem kezem három ujját minden amit elolvastam,megtanultam eszembe fogy jutni. És ennyi. (a hüvelykujjad,mutatóujjad és közepső ujjaid kell összeérinteni)
2012. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!