Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal el tudom felejte...

Agykontrollal el tudom felejteni a párom exét?

Figyelt kérdés

Nemrég újra összejöttem a barátommal, akinek volt kapcsolata egy másik lánnyal amíg nem voltunk együtt. Ez mégis zátonyra futott, ő pedig visszajött hozzám és újrakezdtük.

A baj csak az, hogy nagyon zavar, hogy neki volt más és folyton ezen rágódom, hogy ki mennyit jelent/jelentett neki ha ilyen könnyen túltette magát rajtam (5 év) és aztán a másik lányon is és visszajött hozzám.

Agykontrollal segíthetek ezen? Hogyan? Hogyan érhetném el, hogy ne foglalkozzak a csajjal, hanem örüljek a barátomnak? Keveset találkozunk, talán ez is a baj.. :(


2011. okt. 24. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmit teljesen elfelejteni, max ha amnéziás leszel, de ahhoz is baleset kell vagy hasonló.
2011. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle és beszéld meg vele...
2011. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!