Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal meglehet változt...

Agykontrollal meglehet változtatni a szemem színét világoskékről tiszta zöldre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 01:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem agykontroll nem is létezik.Csak azért van,hogy a hiszékenyek pénzére szert tegyenek.
2011. okt. 24. 01:02
 2/19 anonim ***** válasza:
elvileg lehet...de képet még senki nem küldött róla, pedig én írtam ki egy ilyen kérdést.
2011. okt. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 mustafa33 ***** válasza:
75%
Hogyne, agykontrollal meggyőzöd magad hogy vegyél színes kontaktlencsét. A agykontroltanító is így csinálja. Csak a pénzed fontos. Azn ilyesmiben sokan átesnek a hókuszpókusz szintre, mert az a jövedelmező. Vigyázz, meg kell tudnod találni a határt a valóság és a humbuk között és ezt nem tanítják!
2011. okt. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt biztos nem!!!
2011. okt. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet.
2011. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

És akkor most mire jó az agykontroll?

Egyik videón az agykontrollról beszélnek és ott vannak olyanok,akik azt állítják,hogy az egyik végtagjukat megnövesztették mert az rövidebb volt mint a másik(lol) ,meggyógyult egy gyógyíthatatlan betegségből és a hajszínét megváltoztatta(lololol).

Igaz mond olyanok is amik szerintem tényleg nem hülyeségek,de akkor sem hiszem el.De a hajszín változtatás az már durva nem xD.

http://www.youtube.com/watch?v=I3jFdVCvr-c //1.rész


http://www.youtube.com/watch?v=nl70lmkZJ0U&feature=related //2.rész


http://www.youtube.com/watch?v=AtMzIQzN6h8&feature=related //3.rész


http://www.youtube.com/watch?v=32llA9wv4KQ&feature=related //4.rész

2011. okt. 24. 14:04
 7/19 A kérdező kommentje:

A videók megtekintése fellángolásként hathat az emberekre,hogy költsék a pénzüket a tanfolyamra.

Én ezt gondolom bár lehet hogy nem igaz.

Ugyan már ha tényleg létezne akkor már mindenki ezt csinálná,megnövesztenék magukat meg a látásukat is javítanák,meg ránctalanítanák magukat xD,mert azis van a vidibe.A 3 részbe lol.

2011. okt. 24. 14:09
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Üdv.

Én elvégeztem egy Agykontrolltanfolyamot, nagyon jó volt. Megváltoztatta az életem, a felfogásom, és olyan témába kezdtem, ami előtte egyáltalán nem érdekelt, és most többnek érzem magam emiatt. Emellett pl. műtétnél lenyugodtam, megálmodtam az osztálykiránduláson történteket, és ilyenek...

Valóban sikerült már az embereknek megnöveszteniük az egyik lábukat (egyáltalán nem lol, mert nem éppen jó ám az, ha az egyik láb nagyobb mint a másik, kedves értelmes embertársam...), hajszínt (véleményem szerint) csak őszről más színre lehet változtatni. Hinni kell, akarni, és meglennie a célnak. A szemed színe gondolom nem olyan fontos, hogy akár az életed, vagy a jó közérzeted múlna rajta, hiszen eddig is ilyen szemmel éltél, sőt, kontaktlencsével már megoldható.

Gyógyultak már fel gyógyíthatatlan betegségből (pl. rák). Engi László altatás, és érzéstelenítés nélkül esett át egy sérvműtéten. Mondhatni mindennaposak a vesekő-eltávolítások. Egyáltalán nem bántam meg azt a pénzt, amit erre költöttem. Ha gondolod, írj privátot, és beszélgessünk. (már ha a korom miatt elrettennél, hogy normális vagyok-e... :D)

13/F

2011. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 mustafa33 ***** válasza:
51%
Hajszínt biztosan, k.b. 50 évig is eltarthat, de ha szorgalmasan csinálod, egyre fehérebb lesz.
2011. okt. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%

Én valamiért nem hiszek ilyen dolgokban.

Azokat az embereket akik valamiért padlón vannak megtalálják a a különböző vallások képviselői, különböző gyógyítók stb.

Nem vagyok ellene az agykontrollnak!!!!!!!!!!

Szerintem az egészséges, magabiztos embereket nem lehet megvezetni, hogy megnő a lábuk és szabadon választhatnak maguknak színt a szemükbe, és ilyen kérdéseket nem tesznek fel.

2011. okt. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!