Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért szédülök erősen meditáci...

Miért szédülök erősen meditáció közben?

Figyelt kérdés
Többször is megpróbáltam meditálni, de mikor kezdek kellemesen pihent lenni, egy olyan őrült szédülés fog el és húz egy irányba, hogy azt veszem észre, a pihenésből egy görcsös tartás lett, mialatt megpróbálok koncentrálni a pihenésre, és nem tudom elengedni magam. Ebből tök nehezen tudok kijönni is, és nagyon nyomasztó! Mit csinálok rosszul?! Adjatok tanácsot lécci!!!
2011. nov. 1. 11:58
 1/7 anonim válasza:
0%
sokat ittál:)
2011. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez van nálam is, de a választ nem tudom. Ha az ágyon fekszem, akkor olyan érzés, mintha a matrac szívna be magába.
2011. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes,rendszeresen meditálok de ilyet még nem tapasztaltam.
2011. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Én is mindig iszonyatosan szédülők közben és e véget mindig abba is hagyom! Nekem már az első percekben elő jön ez és nem tudom miért :(
2011. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én időnként szédülök, de nem mindig.

Nem régen zuhanni szoktam, de olyankor mindig megijedek és kizökkenek. Pedig az jó érzés, csak meg tudnám állni megijedés nélkül :-) Mintha az ágy szerte foszlana alólam, még ezt is érzem fizikailag. Érdekes.

Legutóbb erős csapászt hallottam ami olyan volt mint egy fémes-műanyagos rugalmas lemez ami berezonált rá, még láttam is a képet, de utána nem történ semmi...

Nem tudom mitől lehet. Én a saját esetemben arra gondoltam hogy vannak bizonyos lelki akadályok amik nem engednek tovább amíg nem oldódnak fel.

De a te eseteben én a belső fül problémájára is gyanakodnék.

2011. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok minden oka lehet, legjobb ha itt olvasgatsz egy kicsit és hátha megtalálod a megoldást...:

[link]

2011. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zuhanás érzés jó jel, sőt ahogy írták is jó érzés. Szerintem kicsit hagynod kéne, hogy a görcs irányítson, vagy ilyesmi, vagy ez azt jelenti, hogy görcsösen akarsz meditálni, ami nem jó.
2011. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!