Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Jóga és meditáció?

Jóga és meditáció?

Figyelt kérdés
Tényleg hasznos a lelkivilágomra?
2011. nov. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a hasznos. A meditáció fegyelmezhet vagy nyugtathat, a jóga meg test feletti kontrollt ad.
2011. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
bocsi nem értek hozzá, mit értessz test feletti kontrollban?? és hogyan kell a jógát alkalmazni pl itthon??? előre is köszi és bocsi h kérdés a kérdésben :)
2011. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

mindenképpen hasznos. én már jógáztam korábban is, de most nagyon komolyan belevettettem magam, és tapasztalom magamon a pozitív változást.

én is itthon művelem, kell hozzá egy kis hely, egy dvd, (mert az ilyet, főleg az elején jó irányítva művelni.) egy megfelelő szőnyeg(fontos), egy óra, meg egy kis nyugi. ha ezek megvannak,és ki is használod, akkor sínen van az életed :)

2011. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, hasznos lehet az elmeműködésedre ("lelki világodra"), amennyiben komolyan veszed, gyakorlod, és mindenek előtt olvasol a jógáról előtte.
2011. nov. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!