Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll valóban működik?

Az agykontroll valóban működik?

Figyelt kérdés
Az esettanulmányokon olyan jó dolgokat olvasok, amiket állítólag az ilyen agykontrollos módszerekkel tudtak elérni. De én nem merek el hinni néhény történetet... Pár módszert már ismerek, de nem merek úgymond programozni, mert fájna, ha nem sikerülne. Valakinek van esetleg személyes tapasztalata?
2008. márc. 25. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szia.Én hiszek benne.Nagyon régen olvastam Hose Silva könyvét.Az abban leírtak alapján sok évi gyakorlás után nagyon sok jó dolgot meg tudsz oldani.Pl.: öngyógyitás vagy a saját életed jobbá tétele.Én csak ennyit tudok az agykontrolról.
2008. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
40%
Nem. Önámítás. Nincsenek rá bizonyítékok, sosem sikerült sekinek reprodukálható módon bármit is bemutatni hiteles megfigyelők előtt. Aki bármilyen ezoterikus dologban hisz, javaslom keressen rá a neten James Randy-re, és a Randy-díjra.
2008. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
92%
létezik az agykontroll. anyukám ilyenekkel foglalkozik illetve még tanulja,képes másokat és önmagát gyógyító és ez igaz.saját magamon tapsztaltam és én is próbálkoztam már agykontrollal... megdöbbentem mikor véletlen módon nem 1x be is jött. ehhez egyébként tanfolyamot lehet végezni. erre csak azt tudom mondani,h hit kérdése... aki hisz benne csinálja,aki nem az nem.
2008. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen biztos, hogy vannak technikák arra, hogy a tudattalan agyaddal szót értsen a tudatod. Az agykontroll sem rosszabb, mint a többi - és legalább vallás nincs ráakasztva.

Azért azt vedd figyelembe, hogy csak magadra tudsz hatni - másra esetleg akkor valamennyire, ha elmondod neki.

És azt is, hogy az orvost nem helyettesíti.

2008. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Ajánlom a tanfolyamot, mindent elmondanak! Az előzőnek igaza van, orvost nem helyettesít, ezt el is mondják a tanfolyamon. De pl ujjvérzés, meg kisebb dolgok (pl. nem erős fejfájás) miatt nem szoktunk orvoshoz menni, legfeljebb (erős fejfájás) gyógyszert bevenni, de ak-val is meg lehet oldani! (tapasztalat!!)


Az esettanulmányom, amire büszke vagyok:

Apa mondja a nevet, kort és a lakóhelyét (városát)

Én megmondtam, hogy vmi van a hátával és a nagylábujjával.

Másnap apa bezsél a férfivel:

-Szia! Mi van mostanában a hátaddal?

-Képzeld, mostanában nagyon fáj a gerincem mellett (pont ahogy mondtam)

-És mi van a nagyláujjaddal?

-Jaj, ne tudd meg!! Ráhúztam a fűnyírót és most ilyen meg ilyen a lábam!


Na ez sztem nem véletlen :))

2009. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
működik, mert meggyógyítottam a törött lábú macskámat!
2010. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Próbáld ki,tapasztald meg saját magad.

Hidd el,érdemes:)))))))

2011. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jaja :)
2011. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

én most tanulom az agykontrollt, és 2 hónap múlva érettségizek, így programozok.

majd megmondom, hogy bejötte e ;) :)))

2012. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!