Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem működik az agykontro...

Miért nem működik az agykontroll? lásd lenn

Figyelt kérdés
2006-ban végeztem a tanfolyamot, és nekem nem gyors, apróbb kézzelfogható sikereim voltak(ébredés,gyógyítás), hanem lényegében sok téren sikerült teljesen megváltoztatnom az életem pozitív irányba. Tavalyi év olyan jól ment, hogy ősszel teljesen elhagytam az agykontrollt, amit igen bánok, mert azóta kilátástalanságig fajult a helyzet, munka mellett is 0 fizetés, bútorozatlan albérlet... Hiába a pozitív gondolkodás, egyszerűen semmi nem javul, sőt! Mitől lehet? Hogy lendüljek túl?
2010. máj. 19. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tudom, hogy vannak ismétlő/emlékeztető kurzusok. lehet, hogy érdemes lenne elmenned.
2010. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért. Tökéletesen leírtad. Csak olvasd vissza a kérdésed meg amit alá írtál. Az agykontroll lényege: vágy, hit, elvárás. Hol itt a hit, és az elvárás? Szerintem vágy sem nagyon lehet, mert hiába "akarod", akkoris a negatívat látod, szinte már akarod. Nem elég pozitív kijelentéseket tenni, itt az érzéseken van a hangsúly. Gazdagnak érzed magad vagy szegénynek? Mert szerintem az utóbbi. Hiába mondogatod, hogy "jól keresek, megvan mindenem, minden tökéletes" ha közben nem így érzed.
2010. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de hogy érezhetné magát gazdagnak meg sikeresnek, ha pl. fizetés elött 1héttel kenyérre sem jut??
2010. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
84%
Ezaz, ha teljesen hülye vagy elmész egy ismétlő/emlékeztető tanfolyamra, mégjobban legatyásodsz és akkor meg is érdemled. De ha van egy csepp eszed akkor nem vársz a csodára és nem ilyen hókuszpókuszokkal próbálod jobb irányba terelni az életed, hanem belenézel a tükörbe, adsz egy nagy pofont magadnak, kialszod magad és holnap tiszta fejjel kezdebe veszed a sorsod, teszel valamit érte.. én hiszek benned!
2010. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most kezdenék vissza-szokni úgymond az agykontroll világába, igaz én egyedül csináltam eddig is, mára már nekem is teljesen kilátástalan az életem, gondoltam, most az időmbe belefér, megpróbálkozok vele újra.

Nem sok sikerrel megy, ezt elmondhatom. Jött egy kis pénz, háromszor annyit pedig be kellene fizetnem.

Gondolom erősebben kellene hinni.

2010. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló! Az a kis pénz jött volna agykontroll nélkül is, nem??
2010. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h igen, lehet, h nem.

De az biztos, h a pozitív gondolkodás átsegít a nehéz élethelyzetekben, lásd pl a hihetetlen gyógyulásokat.

Minden fejben dől el, a sikeres emberek el is hiszik magukról, h képesek sikeresek lenni.


Az agykontrollal szerintem az a baj, h ha olyan sok szörnyűség történik az emberrel, mint mostanában velem, nem részletezem, közeli hozzátartozó halála és ilyesmik, akkor nagyon nehéz arra gondolni, h a világomban minden rendben van...


Ártani tuti nem árt, hogy segít-e, majd megmondom fél év múlva, jó? :)

2010. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munka mellet 0 fizetés? Rabszolga vagy ? xD Szerintem inkább próbáld meg rendbe hozni a dolgaidat, aztán agykontrollozhatsz, de így magában ez nem old meg semmit.
2010. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!