Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek egy mélyen valláso...

Szerintetek egy mélyen vallásos (katolikus) ember alkalmazhatja az agykontrollt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 12:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, Domján László is hívő. Még egy elmélyült imádkozást segítő kiadványa is van. Ha belegondolunk, az agykontroll is, az imádkozás is meditáció. Legvégső szinten minden ugyanaz, hiába aggatunk százféle jelzőt rá. Ha őszintén imádkozva vagy elmetükrével programozva teljesül egy vágyunk, az technikai szempontból ugyanaz.
2012. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Hát először azt írtam volna válasznak hogy kérdezd meg az illetőt hogy ő akarja-e alkalmazni az agykontrollt de az első válaszodból rájöttem alighanem rólad van szó kedves kérdező úgyhogy magadat kérdezd meg akarod-e ezt használni? Ha igen használd. Isten nem fog rád haragudni hogy ilyesmit csinálsz, sőt Isten senkire nem haragszik, még a gyilkosokra, rablókra, paráználkodókra stb sem. Miért? Mert ezek az emberek is Isten gyermekei, teremtményei és Isten minden teremtményét szereti és elfogadja. Nincs olyan lény ebben a világban akit Isten ne fogadna el. Nem szidom én a kereszténységet de ott sokszor mondják hogy bűnös vagy és hogy ezt és ezt ne csináld mert különben Isten megharagszik rád és a pokolba kerülsz stb stb. De ezzel a kereszténység nem csak utat mutat neked hanem rákényszerít egy útra ám ha úgy vagy vele hogy ezt mondja a kereszténység de én eldöntöm megfogadom-e akkor Te uralod életed és nincs szükséged más megerősítésére ahhoz hogy belevágj valamibe.
2012. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

kedves válasz adó.Alkalmazhatja, a kereszténység azért nem támogatja ezeket, mert nem akarja, hogy elérjük céljainkat...

OLVASD el ezt mindenképp: [link]

Ezután meggondolod majd, hogy még keresztény akarsz -e lenni. HÁT KIVÁNCSI LESZEK KIT FOGSZ HIVI HA BAJBA LESZEL VAGY NE AD ISTEN KORHÁZBA KERÜLNÉL .LUCIFERIT VAGY A JÓ ISTENHEZ IMÁDKOZOL ERRÖL ENNYIT .

2012. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 2001-ben végeztem el az agykontrolltanfolyamot és eléggé megváltoztatta a világról alkotott képemet (elsősorban pozitív irányba). Én elolvastam később José Silva könyveit is, és Silva maga is hivatkozott, hogy kutatásaiban Jézus is inspirálta, el is mesélnék egy ide vonatkozó történetet. Silva leírja könyvében, hogy egy időben már mikor elég régóta az agykontroll módszer kifejlesztésén munkálkodott úgy döntött abbahagyja az egészet, hogy több ideje lehessen az elektrotechnikai üzletére és a családjára. Egy esős napon hazaérkezett a fia egy köteg újságpapírral és Silva egyből észrevette, hogy kinti zuhogó eső ellenére a papírköteg teljesen száraz volt, majd talált az újságok között egy Jézus képet. Elmondása szerint teljesen úgy érezte, hogy ezzel Jézus akart üzenni neki "Hogy miért akarod abbahagyni a kutatásaidat, mikor Én kifejezetten azt szeretném, hogy folytasd!" Aki vallásos életet él (Silva mexikói származású katolikus volt) annak azért van egy fajta fogékonysága felismerni ha Isten jelez neki. Silvának is leesett a tantusz és persze úgy döntött, hogy folytatja a kutatásait. Egyébként én pont az agykontroll tanfolyam hatására lettem ateistából Istenhívő elsősorban azért mert észrevettem, hogy az ak technikák működnek és mivel Silva hivatkozott Jézusra, én is úgy voltam vele "Nah, akkor Isten tényleg létezhet". Aztán később meg is keresztelkedtem természetesen katolikusnak :). Más kérdés, hogy aztán a hitoktatóimtól is csak rosszat hallottam az agykontrollról de szerintem egyházi berkekben minden egyházon kívüli ezoterikusnak tűnő dolgot inkább konkurenciának tekintenek, holott az agykontrollosok sosem nevezték magukat vallási mozgalomnak (és valóban nem az), inkább egy tudományosan megalapozott elmefejlesztő módszer. Véleményem szerint az agykontrollal nem az baj, hogy az emberek nem ismerik, hanem inkább az, hogy nem is akarják megismerni és ennek ellenére mondanak róla mindenféle hülyeséget. Szerintem igazából az agykontrollnak is az lesz a sorsa mint minden korszakalkotó felfedezésnek. Feltalálták de mire elterjed és elfogadott lesz kell még vagy 150-200 év, kb. úgy mint pl. mikor felfedezték a skorbut ellenszerét...
2012. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!