Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan működik pontosan az...

Hogyan működik pontosan az agykontroll lépésről lépésre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A menetet kerdezed? Azt javasolnam tanfolyamon vagy az Agykontroll c. alöapkönyvböl, ami kereskedelmi forg-ban azt hiszem mar nem kaphato.

4 napig targyalt tema, reggel 7-töl este 7-ig, összesen csak kb. masfel ora megy el a szünetekre.

De ha itt rakeresel vagy az esettanulmanyok.hu-n körülnezel, ott is mar 100szor leirtak a pontos menetet.

Vagy azt kerdezed, hogyan "hat"? Az elet (egyik) legtermeszetesebb rendje.

2012. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Visszakeresve több altalam valaszolt kerdesre leirtam (valoszinüleg, de legalabbis hozzaszoltam), az utolso nalam: "Mik a jelei az alfa allapotnak es hogyan kell oda menni?"

Sok sikert!

1.

2012. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Sehogyan.
2012. jan. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

@ ma 01:35

Igen, akinek nincs annál nincs is minek működni.

2012. jan. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy se, ne foglalkozz vele, mert nagy nagy duma és ráadásuk nem jó az agynak.


Ezt a modszert egy amerikai svindler találta ki és egy kintről hazajött hazánk fia meggazdagodott belőle amikor közzétette és elkezdte oktatni.


annak idején "89.-ben magam is kipróbáltam a könyv szerint leírt Sylva-féle módszert és így tudtam megállapítani, főleg ártalmas a többi ami esetleg még is jó az inkább önszuggeszció.

2012. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat... az agykontroll azon kivetelek köze tartozik, amit nem egy amerikai, hanem egy mexikoi "svindler" (vagy mi?) talalt ki.

En csak javasolni tudom, az 1989-ben kiadott alapkönyvböl tanultam, es teljesen logikus, erthetö, müködö dolog. A tanfolyam meg jobban megnöveli a hatasfokat, sikeret!

Bövebben itt (is) olvashatsz rola:

agykontroll.hu

esettanulmanyok.hu


1.

2012. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És mégis milyen kárt okozhat az agyban? És a meditációs gyakorlatok? Azok is károsak lennének? Én régebben antidepresszánst és nyugtatót szedtem depressziós és szorongásos tünetek miatt, de megbántam, mert tönkretettek. Azóta ugyan sokat javultam, de még néha visszatérnek ezek a dolgok és többek között ezért érdekel az agykontroll, hogy ezt a problémát megszüntessem vagy legalább mérsékeljem.
2012. jan. 25. 20:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan vannak ennyire súlyos és sötét emberek akik azt gondolják, hogy ez ártalmas?? Főleg a meditáció?? Uram atyám. Ennyi sötét embert.

Hiába a nyugati emberek nagy része mindig is túl korlátolt volt ehhez, ahogy máshoz is.


Főleg olyannak kell hinni akinek a hasznos válaszok százaléka 30%. :)

2012. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami lemaradt.

Nekem konkrétan az alvásproblémámat oldotta meg először. Aztán még elég sok dologban segített.

2012. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a 30%-os válaszában, csak kíváncsi vagyok mivel érvel és honnan vette ezt.
2012. jan. 25. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!