Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan működik pontosan az...

Hogyan működik pontosan az agykontroll lépésről lépésre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 12:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akikbe kisgyerekkorukba beleneveltek, hogy semmi ujra ne legyenek fogekonyak, mert az mind artalmas. Vagy: semmi kezzel nem foghatora. Ez bele van vesve a tudatalattijukba, emiatt nekik nehezebben megy ilyesmit elfogadni. Elsöre nekik egy fekezö gondolat ugrik be, ha ezo vagy barmi ilyesmit hallanak: "allj, stop...ez az, amit tovabb se hallgass, gondolat stop, ez csak hülyeseg lehet". Nekem is rengeteg ilyen ismerösöm van, nem is kell messze mennem sajnos.

Sztem az elet örök, majd ebben vagyvalamelyik eletükben egyszer tovabb jutnak, csak lassabban. Sztem fogadjuk el, hogy ök most itt tartanak. Attol meg akar joszandeku velemeny is lehet.

2012. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Latom az ismeröseimen: maguk sem tudjak megmagyarazni, ez a "nem megfoghato=nem is letezhet" csak egy erzes, ami elnyom mindent. Csak neznek, gondolat leblokkol es kesz. Mindegy, hogy latjak az eredmenyt, egyelöre meg bekapcsol a "ne higyj ilyesmit, gondolat stop".

Pl. a parom: latja rajtam, hogy a termeszetes modszerek (gyogyszer helyett) hasznalnak. Megis, inkabb beszedi, a sok mellekhatas miatt kesöbb keveredik ki a betegsegböl, mint en, de "nem kapcsol". Kerdezem, mit szol ehhez: csak nez. "Veletlennek" tartja. Jo esetben gondolkodik, es talan addig eljut, hogy "oke, valami müködik nala, de hogy nem ezek a termeszetes szerek...", aztan valoszinüleg nyitottan lezarja magaban a kerdest. Majd egyszer el fog jutni addig, hogy "megiscsak van benne valami", aztan meg tovabb jut, es rajön magatol is.


elözö (1.voltam)

2012. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az elüzletesedett világ miatt az emberek csak a (drága) gyógyszerekben hisznek, ezt sugallják a reklámok. Például az agykontrollt hol reklámozzák? Én sem tudok alig valamit róla pont ez miatt. És attól még, hogy nem tudunk róla (szándékosan), attól még lehet jó és működhet. Nem hiszek a gyógyszereknek, jobban szeretném természetes úton rendbe tenni magamat.
2012. jan. 26. 15:12
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy doki azt mondta, hogy az algopirin egy nagyon remek gyógyszer kevés mellékhatással. Gyakorlatilag nagyon sok esetben alkalmazható. Mégis vénykötelessé tették, mert így valakiknek jobban megéri.

Ő sem javasol gyógyszert ha nem muszáj.

Pár száz éve még szenttül hitte mindenki, hogy a Föld lapos aztán kiderült, hogy mégsem.

Ez is ilyen dolog. Sokan csak azt hiszik el ami már bizonyítva van. Amit valamilyen műszerrel ki- vagy meg tudnak mutatni. Csak éppen a tudomány van eléggé lemaradva a tényektől.

A legnagyobb kísérletező tudomány akik ingyen gyilkolhatnak is akár az az orvostudomány. Sok jót tesznek, de ezért sokan keményen fizettek és fizetnek.

Arra meg, hogy valaki eljusson arra a szellemi szintre, hogy lássa mi van pontosan ezen dolgok mögött ahhoz akár több év is kell. És azt nem tanítják az iskolában. Mondjuk az iskolában sok haszontalan dolgot tanítanak többet, mint hasznosat.

2012. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szia!


Tényleg ne higgy a 20-30% aránnyal rendelkezőknek... :)

Én pedig életemben először írok választ egy értelmes kérdésre...

Először is: Én nem hittem benne. Teljesen úgy álltam hozzá, hogyha nekem bebizonyítják, és működik, akkor jó, ha nem, akkor elvesztettem 2*2 hétvégét az életemből (és 15.000 Ft-ot...). De a hozzáállásom inkább reális volt.


És még ma is az is :)


Én 5 éve nem voltam beteg. 6 éve végeztem el a tanfolyamot, és azóta csak egy megfázásom volt, de akkor is illik újraindítani a számolást, tehát 5 éven keresztül NEM kaptam el semmilyen betegséget, és nem is fogok még jó ideig! Az immunrendszeremet rendkívül megerősítettem.

Korábban nehezen aludtam el... Ma már egy gondolat végéig sem jutok el tisztességesen, mielőtt elaldunék. És akkor kelek, amikor én akarok, óra nélkül.... Szerintem nagyon is működik...


Hogy HOGYAN működik?

Az agyhullámok azok, amik meghatározzák állapotodat: ébrenléti (béta frekvencia), félalvó állapot (alfa frekvencia), és alvó állapot (delta frekvencia ha jól emlékszem) amiket leginkább használunk - tudattanul.

Ezen frekvenciák alatt az agy többé-kevésbé fogékony az önszuggeszcióra. Mert ne kerteljünk, az. De a favágásnak sem egy vajaskéssel áll neki az ember. Az alfa állapot - 'félalvás'- adja a láncfűrészt. Ha valaki megtanulja tudatosan elérni ezt az állapotot, akkor az agyi frekvencia még olyan szinten vagy, hogy tudsz tudatosan művelni dolgokat - nem túl mély ahhoz - , és ezekre agyad sokkal fogékonyabb is lesz - nem túl éber ahhoz, hogy elutasítsa racionális éned.

Így lehet elég hatásos önszuggeszciót elérni. A többi technika mind erre az alapra épül.


Az Ultra technikák már az ember körülötti energiákat is bevonja a játékba. Mert ugyebár vannak az emberek körül energiák, aki nemhiszi, menjen el aurafényképezni. Ez ma már nem hókuszpókusz, tényleg lehet fényképezni az aurát, így teljesen felesleges azt állítani, hogy az egész csak értelmetlen hadoválás. És ha már valaki elismerte, hogy az emberi test körül létezik aura, már csak egy lépés, hogy az egyes energiákat irányítani is megtanulja. Ehhez már kell egyfajta ezoterikus hozzáállás, mert mindent még nem lehet tudományosan bizonyítani, de az Ultra tanfolyamon ez is fel van építve: a szép beszéd hatásairól (A VÍZ című kiadvány képeivel illusztrálva, hizzátenném az emberi test igen nagy százaléka víz), a gyors alfa állapot elérésétől és energiák irányításáról... tehát szépen fel van ez is építve.


Lépésről lépésre?

Lazíts, feküdj le, és kezd el számolni úgy, hogy a számokat szépen megjeleníted magad előtt...

100....99.....98.....97....96....

Majd ha eléred az egyet, azért jó 60% az esélye, hogy alfa állapotban vagy. Ha tényleg lazítottál, és tényleg elképzelted a számokat és nem arra gondoltál, hogy hogyan kell almás pitét sütni...


Arra figyelj, hogy azért hirtelen ne kelj majd fel! Szép lassan. SZámolhatsz pl 1-01-ig, miközben elkezded az ujjaidat mozgatni, hogy vérkeringésed újra meginduljon olyan ütemben, hogy ne szédülj meg tőle :)


Ajánlom az előttem említett könyvek elolvasását!


Üdv:

Péter

2012. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az Agykontroll könyvben a 100-1 technika le van írva pontosan. Ha könyvből akarod megtanulni akkor kezdd azzal. És ha már ez jól megy akkor lépj tovább.
2012. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. jan. 27. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!