Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek ha nagy a hitem...

Szerintetek ha nagy a hitem ez iránt és annak ellenére, hogy az író pénzt akar csinálni ebből működhetnek valamilyen szintig a benne leírtak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Titkos lelkierők - A harmadik szem megnyításától a telepátiáig című könyvben leírtakról lenne szó.


Küldene egy privit az akinek ez e könyv megvan?Kösz a válaszokat és a buta válaszokat is köszi. :D


2012. febr. 2. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, működhet, mivel az elmének hihetetlen nagy ereje van. A keresztények között is volt olyan szent, aki annyira buzgón imádkozott, hogy elkezdett levitálni. Mások pedig csodálatos gyógyulásokat produkáltak!


Telepátiához szerintem az agyunk még fejletlen, ugyanakkor a harmadik szem kinyitása talán egy kicsit egyszerűbb, bár azért is nagyon meg kell dolgozni, és nem biztos, hogy ebben az életben sikerülni fog megbirkózni a feladattal.

2012. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A különös képességeket nem tudom, hogy hogy lehet elérni, de a telepátia működik.

Én vagyok így egy volt szerelmemmel, kis rövid szerelem volt, meg fiatalok is voltunk, semmi nem lett belőle, de mindent megérzünk egymásról, hiába van messze, mindent "tudok" róla.

Megérzem!

És ő is, hogy velem mi van, vagy mi fog történni.

Egyszer nagyon magam alatt voltam, minden összejött, csak ültem sírva a földön, dohányoztam, bár a szobában soha nem szoktam.

Úgy gondoltam, mindennek vége, mindenki elhagyott, és senki nincs mellettem.

És ebben a pocsék lelkiállapotban egyszer csak felhívott ő, megkérdezte, hogy hogy vagyok, annyit gondolt rám az utóbbi időben, hogy ugyan jól vagyok-e.

Nem voltam egyedül mégsem!!!!

Megérezte, vagy nem is tudom.

És még sok ilyen volt.

Én is éreztem a múlt évben, hogy valahogy nem jól van, szomorú, boldogtalan, de ő próbálta a szép dolgokat mutatni, amúgy is egy optimista, pozitív ember, aki nem szeret "rinyálni".

Küldött képeket magáról (külföldön van), ahol vidáman ott van egy koncerten, meg bulizik, klassz barátok, klassz cuccok, rock and roll, minden happy...

Aztán volt egy pár kép napszemüveg nélkül, és belenéztem a szemébe a képen, és összeszorult a szívem.

A szája nevetett, a szeme halálosan szomorú volt.

Kérdeztem utána, hogy "Tényleg olyan vidám vagy, mint mutatod?"

Erre visszakérdezett, hogy "Honnan tudod??? Mindenki körülöttem elhiszi, hogy jól vagyok, te meg ilyen messziről látod, hogy baj van?"

Aztán leírta, hogy nagyon nem jól van, elvesztette a céljait, önmagát, hiába van pénz, meg látszólag jó élet, üres minden, gondolkodik, hogy haza kéne jönni, vagy valami másba kezdeni ott kint, mert ez, ami van megfojtja.

Én ezt tudtam! Írnia sem kellett volna.

És még sok-sok más.

Amúgy is nagyon közel álltunk mindig egymáshoz.

Hasonlítunk is nagyon, külsőleg is, többször kérdezték meg, rám utalva, hogy "Ő a húgod?"

Nem tudom, hogy ez szerelem-e, vagy egy nagyon erős baráti érzés.

Mintha az ikertestvérem lenne, ők szokták így megérezni egymás érzéseit.

Úgyhogy a telepátia egy létező dolog.

De nekem csak vele van ilyen, mással nincs, még anyámmal se, testvéreimmel se, csak vele, pedig ő nem is rokonom.

Vele ez abszolút működik.

2012. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fú hát ez nem semmi az biztos.

Na jó írhattok még,majd zöld kezezek. :D

2012. febr. 2. 23:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A levitáció egy vicc. Akármennyire is hívő valaki, sosem fog lebegni. Ugyanúgy a telepátia sem létezik. Mi abban a varázslat, ha jól ismersz valakit? Nem nagy kunszt kitalálni valakinek a gondolatait, akit már évek óta ismersz.
2012. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek:


Létező dolgok ezek, amiket még nem sikerült felfedezni... Pont agykontrollon volt olyan gyakorlat, hogy a pároddal le kell ülni külön valahol, és el kell kezdeni gondolkodni egy ismerősén, hogy mi a baja. Gondolatban kell vizualizálni.


Én megcsináltam a tanfolyamot, és működött a dolog. Egy tök ismeretlen emberről durván 75-80%-ban elmondtam, hogy mi a baja. Konkrétan láttam magam előtt, és a társam megerősített benne. Én átéltem, és a társam ugyanúgy elmondta az én rokonaimról a dolgokat... Sőt, volt olyan, amit csak később tudtam meg én is hogy létező probléma.

2012. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!