Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen valóságteszteket ismertek?

Milyen valóságteszteket ismertek?

Figyelt kérdés

Én olyanokról tudok hogy:

1. Szövegre ránézni-elnézni-visszanézni hogy ugyanaz-e

2. Megnézni hogy 5 ujjad van e

3. Tükörbe nézni ( de ezt nem csinálom mert azt mondják bármi lehet benne


2012. márc. 16. 13:15
 1/8 Diavolino44 ***** válasza:

En vegeztem agykontroll tanfolyamot de nem ugrik be ez hol volt.

Mire jok ezek?

2012. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez tudatos álom tesztelésére való gyakorlat, amit felsoroltál.Én ezt általában úgy tesztelem, hogy megpróbálok a levegőbe emelkedni, ez elég egyértelmű és veszélytelen próba.a tükörbe nézés pedig nagyon érdekes.Néha másabbnak látszom benne, de tudom, az is én vagyok és teljesen elfogadható.Testen kívüli élmény tesztelésére is használom ezeket a gyakorlatokat.Érdekes, hogy tudatos álomnál és testen kívüli élménynél másabbak a tapsztalatok.TKÉ-nél a tükörben ugyanolyan vagyok, mint a valóságban, de" szellemszerűen "áttetsző.

Tudatos álomnál a tükörben teljesen éles a kép, de gyakran másabbak az arcvonásaim, vagy a hajam, mint a valóságban.

2012. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4. csípjél magadba vagy harapd meg a nyelved. ha fáj, ébren vagy...
2012. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

14:00


Álomban is fáj.Én legalább is érezném álmomban,ugyanúgy, mint a valóságban.

2012. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:

Jah igy mar ertheto! :)

CSak nem ertettem miert van agykontroll temakorben!

2012. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

-Csípj magadba! (Igen, néha fájdalmat is képesek vagyunk produkálni, nem egészen megbízható)

-Fordulj körbe! Ha tovább forog a világ...


A tükörnél meg úgy általában vigyázz, hogy ne nézz sokáig arra a pontra, mert felébredsz.

2012. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bemenni a spájzba és megnézni, hogy ott van-e Chuck Norris.

Ha igen, akkor nem sokáig fogsz már élni (igazából még senki sem látta Chuck Norrist, csak egy Cro-magnoni előember, és az egész fajtája bűnhődött ezért). Ha nincs ott, akkor retteghetsz egész életeden keresztül. Ha nem látod ott, lehet, hogy csak másodpercekre vagy a haláltól!

2012. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Emlékezz vissza az , hogy hogy kerültél oda ahol éppen vagy, mit ettél reggelire, végezz el egy osztást a fejedben, és ha nehezen megy, akkor álmodsz.
2012. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!