Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem sikerül?

Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel tetszünk egymásnak. Tudom, hogy tetszem neki most is. Egész nap rá gondolok, úgy mintha már egy pár lennénk. Alfában is elképzeltem már csomószor, hogy együtt vagyunk, álmodni is szoktam vele. A kölcsönösség meg van köztünk, és együtt minden olyan jó, mint még soha senki mással.Vajon mi lehet a bibi? Vki segítene?
2012. márc. 21. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mondtad már a fiúnak, hogy tetszik neked vagy ő? mért nem mentek el valahova és beszélitek meg a dolgot??? agykontroll... ne akard görcsösen csak vizualizáld. írd le. LÁSS NE CSAK NÉZZ! Egyébként hány éves vagy? Mert szerintem érett módon meglehet beszélni ezt a dolgot. Pusztán csak ti kelletek hozzá. Egymás tudatára kell addni, hogy már pedig kell neked. ennyi az egész ilyen egyszerű. Ha kölcsönös a vonzalom akkor nem értem mi a probléma. Egyszerűen írd le neki vagy mond a szemébe. Nem fogja leharapni a fejed.

De ha tényleg nem megy akkor valaki nem akarja, mert mindenhez két ember kell! Szerintem próbáld vele megosztani az érzéseidet!

2012. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
kezdjük ott, hogy az agykontroll nem működik, max képzeletföldén
2012. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Diavolino44 ***** válasza:

Off: jah az agykontroll nalad tenyleg nem mukodik kedves valaszolo, de szeritem meg az agy sem...


Ha egyutt minden olyan jo, akkor szerintem ne vard a sult galambot hanem cselekedj.

2012. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
a srác nem mer kezdeményezni?
2012. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
előző vagyok, hány éves ő és hány vagy te? kérdésedből ítélve 15-16 évesnek saccollak titeket.
2012. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nem tudom... ebben a korban (15-16) [ha tényleg ennyi] nem mindenki kezdeményezőbb típus. Idővel majd kialakul, ha ez a probléma..., de addig is beszélj a sráccal erről.
2012. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha minden olyan jó vele, mint még sosem, akkor miért keresel "bibit"? Vagy ha mégsem olyan jó mint ahogy leírtad, akkor az előttem írókkal értek egyet.
2012. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd csak kialakul valami köztetek egy idő után, ha ennyire jól érzitek magatokat egymással.
2012. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem vagyunk tinik,,,,már régen nem.
2012. márc. 21. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a pasi lépjen le kéne adnod neki azokat a jeleket ami felbátorítja, hogy kezdeményezzen. Néha NAGYON egyértelmű jelekre van szükség ez tény. Jelezd felé, hogy többet akarsz egy barátságnál vagy beszélőviszonynál, szemkontakt ezerrel, mosoly aztán már smároltok is. Ennyi. Szarjál az agykontrollra - minden respektem az agykontroll felé - de valamit a való életben kell megoldani (azért élünk ugyanis), nem mentális síkon.
2012. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!