Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki szokta alkalmazni a...

Valaki szokta alkalmazni a vonzás törvényét? Hogyan? Tényleg sikerül?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk írd le százszor,hogy: Leszokom a cigiről

....és sikerülni fog! Sok szerencsét! :)

2012. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam.


Üdv, a mágnesember.

2012. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
igen.leirtam egy lapra hogy össze szeretnék jönni egy fiuval aki tetszik.mindent leirtam ami fontos.már 9 hónapja vagyunk együtt :)
2012. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
utolsó: Mennyi idő után jöttetek össze?
2012. jan. 3. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire csak az ezt oktatók szokták bevonzani a pénzt és az ezo.TV szakemberei.
2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
miután leirtam.....hmmm hát szerintem körülbelül max egy hónap.
2012. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Napkiraly ***** válasza:
100%
Newton óta alkalmazom a tömegvonzás törvényét, de a Thermo Dinamika Első Főtt Étele is ízett
2012. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vonzás törvénye nem túl specifikus, fogd magad, és gondolj rá mindig, írkáld le, képzeld el, stb. Ez az, ami a filmben van, de szerintem ez kevés.

Maga a silva-method, vagyis az agykontroll sokkal hatásosabb módszerekkel mozgósítja a vonzás törvényét, én ha munkát programoztam agykontrollal bármely rokonomnak, akkor egy hónap után megkapta.


Magamnak is programoztam, és szerintem nekem van a legjobb munkám egész Magyarországon.


Vitaminokat nem szedek, rendszertelenül táplálkozok, gyümölcsöt, zöldséget nem tudom mióta nem látott a szervezetem, mégsem betegedtem le még egy kicsit sem, pedig régen minden télen volt egy hosszabb megfázásom.

Abban a tudatban élek, hogy acélimmunrendszerem van, és semmit nem kaphatok el.


Ez egy régebbi időszakom igazából, azóta jobban figyelek az egészségemre, de csak azért, hogy minél energikusabb legyek.

2012. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
igen alkalmazom.bevonzottam almaim pasijat ket gyerekkel,elvalva...:)
2012. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én kb. 4 napja kezdtem el. Felírtam egy cetlire, hogy mit szeretnék, de úgy mint ha már az enyém lenne. Vizualizálom azokat amiket leírtam, hiszek abban, hogy az enyém. :)
2012. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!