Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » őszintén valakinek bevált már...

őszintén valakinek bevált már a szubjektív üzenetküldés?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy nőbe és szeretnék neki üzenetet küldeni alfában! Tudom hogy érhetem el, de honnan tudom, hogy fogadta-e? Amúgy az üzenetet hogy fogadja, pl álmában lát engem vagy ilyesmi? Nagyon fogékony vagyok az ilyesmire kérlek segítsetek!

2012. ápr. 23. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát így tényleg csak álmodba fogsz vele beszélgetni.
2012. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Ugye, ez úgy megy, hogy este, lefekvés előtt azt mondod:

"Akkor akarok, és akkor fogok felébredni, amikor XY a legfogékonyabb lesz az üzenetvételemre."

(Én ezt párszor elmondom, illetve hozzáteszem, hogy: és emlékezni fogok arra, hogy üzenni akarok neki, vagy, hogy mit akarok neki üzenni.)

Éjjel felébredsz, lemész alfába, magad elé képzeled XY-t, és elmondod neki a lehető legegyszerűbben, mit érzel iránta, mit szeretnél, és ez miért jó neki. Aztán elképzeled azt, hogy ez az egész megvalósul, és mindenki boldog. Ezt a műveletet addig lehet csinálni, amíg Te érzed, hogy van benned az az érzés, hogy érdemes csinálni. Ha érzed, hogy elég, akkor hagyd.


Mindenkinél másként történik, nálam volt az, hogy álmodtak velem, ill. amikorra kértem a hívást, azelőtt eszébe jutottam az illetőnek, és felhívott.

2012. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Inkább e-mailben küld el az üzit mert úgy hamarabb odaér:)
2012. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hadd legyen az ő dolga, hogy fogadta-e. Különben az alfaállapot nem annyira nyerő, inkább hívd fel. Lehet, hogy átmegy hozzá az érzés, csak nem fogja tudni, kitől jött és lehet, hogy másnak tulajdonítja. Az is lehet, hogy roppantul fogja zavarni, amit érez.
2012. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes módon nekem bevállt, a lakásban nővérem macskái szépen bevonzották a bolhákat. A macskák mentek, a bolhák maradtak, a csípések gyűltek.


Lementem alfába, és szépen, kedvesen megkértem a bolhákat, hogy menjenek ki, ott úgyis sok macska van, jobban éreznék magukat.


Másnap ahelyett, hogy óránként ugráltak volna föl a lábamra, mint azelőtt, akkor csak egyetlen egyet láttam, a többi mind eltűnt.

Fura, és megmagyarázhatatlan, de ez teljesen bejött :D



Nálad a kérdés az, hogy mennyire ismered. Látod minden nap? Megvan a telefonszámod neki?


Ezektől függően láthatod az eredményt, küldheted neki azt, hogy hívjon fel, vagy az üzenettől függően viselkedjen. Láthat téged álmában, de valószínűbb, hogy csak gondolati síkon marad meg neki az üzenet.


A várt válasz ha nem érkezik meg, akkor érdemes többször elküldeni az üzenetet, és köben ahogy tudod, vedd fel vele a kapcsolatot, ne csak a telepátiára hagyatkozz.

2012. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Szerintem létezik telepátia.Tehát nem kell hozzá semmilyen extra gyakorlat,hogy üzenj valakinek.Elég ha sokat gondolsz rá.Valamilyen szinten mindenki érzékeny rá.
2012. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 pollywog válasza:
100%
Nálunk a párommal ez tökéletesen működik,bár lehet ez az együttélésnek tudható be,de mi teljesen egy hullámon (rezgésen) mozgunk az első pillanat óta.Pl. ha lemarad vmi a bevásárló listáról és ő egyedül megy el,csak rákoncentrálok,hogy ezt meg azt is hozz légyszíves ,megérzi.Vagy pl.arra gondolok,hogy de jól esne ha betakarnál én már moccanni sem tudok és abban a pillanatban ahogy gondolok rá,ő már csinálja is.De nagyon sok ilyen történik velünk,az hogy egyszerre mondjuk ugyanazokat az már alap.Szóval én úgy gondolom,ha Ő a másik feled, a lelki társad akkor érezni fogja ha gondolsz rá és üzensz neki.Hajrá!!:)
2012. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Beszélj vele !!!



Ne zúdítsad a nyakába se érzelmileg se tettekben a szerelmedet,ezzel eleinte nem tudnak mit kezdeni. Mond meg ,hogy szimpatikus,szívesen csinálnál vele valamilyen közös programot.

Nem a pénz,nem a külső számit ( persze hozd ki magadból a legtöbbet).

Bármelyik nemnél a legvonzóbb az önbizalom,magabiztosság,kiegyensúlyozottság,ha vannak céljaid, ha van terved mit kezdesz magaddal az életeddel.

A Nők szeretnek egy férfi mellett lelki,szellemi,fizikai biztonságban lenni.

Próbálj meg a szintedről választani!!! Ha feletted van egy idő után Ő nem tud veled mit kezdeni,ha alattad ,akkor meg Te.

Vagy nyit feléd vagy nem.


[link]


Másként - bár úgy vélem ez nem ilyen formán érdekel


Áldom az én társamat, akit az Úr fog adni nekem.Ezért az én áldásomat erre a hölgyre irányítom,és ha az ördög elém küld csinos, vagy vonzó hölgyeket is, nem fog a szememen keresztül becsapni,mert én egyből fel fogom ismerni,hogy az nem az én feleségem, az nem az eredeti, mert az én áldásomat meg fogom ismerni azon a hölgyön,aki az én csontomból való csont,aki az én testemből való test. Meglátja szemem, és a szellemem is az igazi kincset! Adj Uram kizárólagos bizonyosságot

az én társam felől, és ha azt megmutatod nekem, akkor pedig adj bátorságot ahhoz is, hogy megszólítsam, és beszélgetni tudjak vele, ha pedig már megmutattad, kérlek hozd fel a szívemben sokszor az arcát. Mert derék asszonyt kicsoda találhat? Mert ennek ára sokkal felülhaladja az igazgyöngyöket.

Ezért ÁLDOM AZ ÉN LEENDŐ TÁRSAMAT, akit nekem ad az ÚR : áldott háziasszony lesz,áldott feleség lesz, áldott anya lesz, áldott a méhe, áldott a munkája, áldott a szolgálata az Úrban, áldott az alakja (soha nem fog meghízni) áldottak a kapcsolatai, áldott a kézügyessége, a konyhai ügyessége, áldott a főztje, áldott az étele, áldott a kocsija, áldott a bútora, áldott a fürdőszobája, áldott a kapcsolata

szüleivel,áldott az ízlése, áldott az Igével való közössége. Uram, hangold össze az ízlésünket, és

add, hogy boldog,és elégedett legyen velem, hogy tekintély legyek a leendő családomban! Add Uram, hogy én a párkapcsolatom területén alakítója,és

nyertese legyek a sorsomnak! Add Uram, hogy tudjam

feltölteni Őt, és rászoktassam az adakozásra,és ne a halmozásra.(A feleségemnek adok, a gyermekemnek lesz!)Erő és ékesség legyen az én leendő társamnak a ruhája,és nevessen a következő napnak, az ő száját bölcsen nyissa meg,és kedves tanítás legyen a nyelvén. Vigyázzon háznépe dolgára, és ne egye a restségnek az étkét. Csalárd a kedvesség, hiábavaló a szépség, amely asszony féli az Urat, az szerez dicséretet magának!

2012. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét üzenetet sosem tudtam küldeni, de mindig megérezte eddig az a személy akire koncentráltam.Jelentkezett magától, a többi csak rajtam múlt.Volt olyan is, hogy egész nap egy régi ismerősöm járt az eszemben.Épp utaztam és belebotlottam, pedig mindketten messze lakunk Pesttől, ellenkező irányban....

Ha te fogékony vagy a szubjektív üzenetküldésre, nem biztos, hogy az a bizonyos nő is az.Minden esetre egy próbát megér :)

2012. ápr. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én most tervezem elvégezni az Agykontroll-tanfolyamot, addig is itthon, a net segítségével, letöltött könyvekből tanulok és sok ezzel kapcsolatos fórumot olvasok.

Nekem bejött!!!!!

Nagymamámnak, bátyámnak, Páromnak üzentem ily módon és mindháromszor sikerrel jártam.


A legnagyobb siker a Párommal kapcsolatos.


Pár hónapja a munkahelyi stressz miatt gyakran volt ideges, és ezt többször rajtam vezette le. Belém kötött, kritizált, kiabált velem.


Gondoltam, megpróbálom ezt a szubjektív kommunikációt, veszítenivalóm nincs.


Még nem élünk együtt, de a hétvégéket Nála töltöm.


Egy este itthon lefeküdtem és szintemre mentem. Magamban elmondtam a következőt: "Akkor fogok felébredni, amikor Zoli a legfogékonyabb lesz az üzenetem fogadására!"


Hajnali kettő és három között ébredtem fel. Ismét lementem a szintemre, elképzeltem, hogy ott ülök az alvó Párom ágyának szélén. Elmondtam neki, hogy a viselkedése nagyon rosszul esik nekem, szeretném, ha a munkahelyi gondokat otthagyná a munkahelyén, és hétvégente inkább annak örüljön, hogy ott vagyok vele.


Pénteken délután találkoztam vele ismét, és az addig morgós, szemöldökráncolós ember helyett egy mosolygós férfi fogadott. :) Azóta sincsenek ilyen problémák, ha pedig kétségek merülnek fel bennem, megismétlem a technikát.


27/L

2012. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!