Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Amikre minden nap gondolok,...

Amikre minden nap gondolok, az előbb-utóbb teljesül?

Figyelt kérdés

Van egy könyv, A Titok. Ebben azt írja le,hogy amire mindig gondolsz, és elakarod érni, az előbb utóbb teljesül.

Pl.: Én nagyon el akartam érni,hogy a mostani barátnőmmel összejöjjünk, és teljesült, nagyon szerettem volna egy motort, és összejött... Minden nap eszméletlen sokat gondoltam ezekre... Mostanában(6 hónapja) mindig mikor jövök haza a gimiből, arra gondolok,hogy nekem bányáim,gyáraim lesznek, és már már látom magam előtt,hogy hogy fogok belekezdni,mennyi alkalmazottam lesz, milyen országokba fogok szállítani!


Minden egyes nap, ezen jár a fejem, sőt, már álmodtam is ezzel kapcsolatban!


Szerintetek?


2012. máj. 4. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, de megnöveled picit az esélyét. Attól függ mennyire vagy kitartó. Csak erre alapozni nem érdemes.
2012. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindig ezen jár az eszem, és össze is fogom hozni!
2012. máj. 4. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez így természetesen hülyeség. Az viszont igaz, hogy ha nagyon erősek a szándékaid, kitartó vagy, gondolkodsz, akkor nagyobb esélyed van a megvalósításra, mint egyébként. Egyébként bányák helyett gondolj inkább naperőművekre.
2012. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a gondolás mellett teszel is érte,akkor esélyes!
2012. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy összejön. Az embereknek naponta több millió gondolata van, csak úgy jönnek, és mennek a gondolatai, és általában ezek a problémákra összpontosulnak. Ha ezeket tudod szabályozni, és csak a bátyra gondolsz mind az egymillió gondolatoddal, akkor sikerülhet.
2012. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha csak gondolsz, és nem teszel, akkor nem is fog összejönni. De ha kitartó vagy, teszel érte, és szerencséd van, akár össze is jöhet.
2012. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szárnyakat akarok növeszteni...szárnyakat akarok növeszteni...szárnyakat akarok növeszteni...szárnyakat akarok növeszteni...szárnyakat akarok növeszteni...szárnyakat akarok növeszteni...szárnyakat akarok növeszteni...szárnyakat akarok növeszteni...


semmi hatása. A RedBull jobb.

2012. máj. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bár sikerülnének a nagyobb vágyaid is, de az már sajnos nem csak tőled és a közvetlen környezetedtől függ, hanem az ország helyzetétől na és a világhelyzettől is.


Az ember álmainak megvalósulását több dolog befolyásolja.

A saját akaraterőd, tehetséged és a lehetőségek ami vagy meg van vagy nem adatik meg soha

2012. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha tapasztaltad az eredményt minek a kérdés? Megerősités képen?


Egyébként nem csak a gondolatok lényegesek hanem az őszinte érzések ( az érzésekre nagyon figyelj) és nagyon érdemes figyelni a környezetre és a történésekre körülötted.

Mert olykor olyantól jön a segítség a terveidet illetően, akitől nem várnád, vagy olyan esemény jöhet amire azt hiszed elöször semmiség és közbe megváltoztathatja az életedet.


Tehát minden részletre figyelj oda az életedben.


A titok könyvből kimaradt de a webes odalakunk már írják , hogy figyeld a körülötted lévő számokat is.


ha egy számot sokszor tapasztalsz az órán, tv-ben, klipekben, filmekben, villamoson, barát álltal stb.


Akkor menny fel erre az oldalra és nézd meg mit űzzenek. Főleg a terveidet illetően, vagy a kérdéseidre kapsz választ.

" [link]

2012. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pontosabban a te saját kérdéseidre kapsz választ.
2012. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!