Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal el lehet érni...

Agykontrollal el lehet érni azt, hogy elfelejtsek egy bizonyos személyt akire mostanában sokat gondolok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De felesleges is. Nem tudod kitörölni a memóriádból. Pusztán tudomásul kell venni, hogy ő a múlt (akkor is, ha nem voltatok együtt), ill. nincs helye a jövődben.

Inkább azt agykontrollozd, hogy megismerkedj a megfelelő személlyel.

2012. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, és azt hogyan kellene "gyakorolni"?
2012. ápr. 25. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a pálinka egy biztos módszer erre.
2012. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A 3. válaszoló marha jó pofa! : )


Ha a szerelmedről van szó, akkor ne felejteni akarj, hanem azt képzeld el, hogy ott van valaki, akihez hozzábújsz, megcsókolsz, mindegy, mit csinálsz, a lényeg, hogy igaz szerelmet érezz. Így lehet gyakorolni. Fókuszálj az érzésre, amit meg szeretnél tapasztalni a való életben.

2012. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elfelejteni nem tudod és nem is szabad.Mindenből meg kell tanulni leszűrni a megfelelő tapasztalatot még ha nehéz is.

Nekem pl azt kellett megtanulnom hogyan tudom elengedni,érdektelenné válnom irányában és nem utolsó sorban ne haraggal gondolni rá.

Konkrétan: Őrülten beleszerettem egy pasiba.Fél évig jártunk.Mindig is gyanús volt, hogy sosem akar hazavinni, de nagyon messze lakott és csak havonta járt haza.( 500 km)Később kiderült, hogy menyasszonya van,és volt is amióta ismerem.A nő hívott fel, hogy én ki a csoda vagyok...Első pofon.

Utána a pasi akarta menteni a menthetőt és hazudott össze vissza.Mindenféle ku'vának elmondott.Második pofon.

Mivel a nő elhagyta elkezdett engem zaklatni és hibáztatni, hogy elvettem tőle élet szerelmét.Irtózatos dolgokat mondott és írogatott.Elmondott mindenféle ocsmány,ronda tehénnek.Elhittem.Az önbecsülésem kb nulla lett.Harmadik pofon.

Nagyon sokat járt az eszemben és szakítás után még hónapokig szerelmes voltam ameddig el nem kezdődött a cirkusz.Persze így nem tudtam kiküszöbölni, hogy egész nap ne ő járjon a fejemben.Idővel ritkábban gondoltam rá, de akárhányszor lepörgettem az eseményeket és újra átéltem, minden előjel nélkül jelentkezett és megint elkezdett hibáztatni.

Semmi mást nem éreztem mint haragot és megalázottságot.

Elkezdtem mondogatni, hogy elengedlek.Ami történt megtörtént,nekem ezt át kellet élnem.Legyél boldog.

Rövid időn belül teljesen érdektelenné vált.Néha persze még eszembe jut, de sem dühöt, sem mást nem érzek iránta.Olyan " üres" érzés, de mégis jó.

Remélem tudtam segíteni.

2012. ápr. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!