Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Amikre minden nap gondolok,...

Amikre minden nap gondolok, az előbb-utóbb teljesül?

Figyelt kérdés

Van egy könyv, A Titok. Ebben azt írja le,hogy amire mindig gondolsz, és elakarod érni, az előbb utóbb teljesül.

Pl.: Én nagyon el akartam érni,hogy a mostani barátnőmmel összejöjjünk, és teljesült, nagyon szerettem volna egy motort, és összejött... Minden nap eszméletlen sokat gondoltam ezekre... Mostanában(6 hónapja) mindig mikor jövök haza a gimiből, arra gondolok,hogy nekem bányáim,gyáraim lesznek, és már már látom magam előtt,hogy hogy fogok belekezdni,mennyi alkalmazottam lesz, milyen országokba fogok szállítani!


Minden egyes nap, ezen jár a fejem, sőt, már álmodtam is ezzel kapcsolatban!


Szerintetek?


2012. máj. 4. 18:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Persze, hogy összejön. Az embereknek naponta több millió gondolata van, csak úgy jönnek, és mennek a gondolatai, és általában ezek a problémákra összpontosulnak. Ha ezeket tudod szabályozni, és csak a bátyra gondolsz mind az egymillió gondolatoddal, akkor sikerülhet."


Ez téves.


A gondolt egy dolog, de ha így lenne ahogy mondod akkor kigondolok egy elefántot és ott teremne....


Nem így működik...

A rendszer úgy van kitalálva, hogy a pozitív gondolatok sokkal erősebbek mint a negatívok.

De ez is szűrve van az érzések álltál.


Ezért mondják, hogy nem elég pozitívra gondolni. Őszinte jóérzés kell még hozzá.


Emelet persze kell még két lépést tenni.


De érdemes megérteni, hogy itt nem szimplán önbizalomró van szó és ezért jönnek össze a dolgok az alkimistáknak.

Szimpla önbizalomtól nem lennének véletlen "események" amik könnyen megteremtik a lehetőségeket és a megvalósításokat.

2012. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Igen sokan nemtudják még a TITKOT de tömegesen kezdenek "felébredni"s megérteni a lét értelmét s mit hogyan kell...Amire sokat gondolsz az fog bekövetkezni.Lehet ezzel játszani pl napi rutinossággal elábrándozni valamin amit szeretnénk hogy teljesüljön.De ez önmagában kevés tenni is kell érte.Egy uncsitesóm gyerekként eldöntötte ha felnő színésznő lesz,keményen tett érte tanult és megvalósult az álma.Hiába várj a sültcsirkét a szájába aki nemtesz érte semmit.Pl a lottó 5 ösnél nincs teendő,csak lottót venni és minden nap arra gondolni hogy a mi számunk húzzák ki.Persze a gátakat előbb meg kell szűntetni.
2013. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!